تیزر تبلیغاتی Call of Duty: Black Ops III را ببینید

آکاایران: تیزر تبلیغاتی Call of Duty: Black Ops III را ببینید

آکاایران کمتر از یک هفته تا عرضه ی جدیدترین شماره از مجموعه بازی های «ندای وظیفه» (Call of Duty) باقی مانده و شرکت اکتیویژن، سازنده ی این مجموعه بازی ها، تریلر تبلیغاتی جدیدی از آن منتشر کرده است.

به گزارش آکاایران این تریلر جدید که روند بازی «عملیات سری ۳» را نشان نمی دهد و ساختاری فیلمی دارد، با شرکت «مایکل بی جردن»، «مارشون لینچ» ساخته شده است. مارشون لینچ که یک بازیکن فوتبال است، در بخش داستانی بازی هم به عنوان یک بازیگر ایفای نقش کرده است.

سخه های ایکس باکس۳۶۰ و پلی استیشن۳ عملیات سری ۳ بخش داستانی نخواهد داشت.

مثل دیگر تریلرهایی که تا به امروز از بازی های مجموعه ی «عملیات سری» منتشر شده اند، آهنگی از گروه Rolling Stones این تریلر جدید را همراهی می کند.

سال گذشته، شرکت اکتیویژن برای ساخت تریلر تبلیغاتی «جنگاوری پیشرفته» از «تیلور کیتچ» و «امیلی راجکوسکی» که به ترتیب در فیلم های John Carter و Gone Girl بازی کرده بودند استفاده کرده بود.

«مایکل بی جردن» هم که در تریلر امسال داستان بازی کننده ای را تعریف می کند، تا به حال در فیلم Fantastic Four و هم چنین بازی «چرخ های جنگ ۳» (Gears of War 3) بازی کرده است.

«ندای وظیفه: عملیات سری ۳» (Call of Duty: Black Ops 3) قرار است در روز ششم نوامبر (۱۵ آبان) روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود. نسخه های ایکس باکس۳۶۰ و پلی استیشن۳ این بازی هم که در همین روز عرضه می شوند، بخش داستانی نخواهند داشت.

می توانید در ادامه تریلر جدید را ببینید.

منبع: GameSpot

منبع :

تبلیغات