loading...
میموتو | اولین بازی موبایلی نینتندو بی مزه به نظر می رسد

آکاایران: میموتو، اولین بازی موبایلی نینتندو بی مزه به نظر می رسد

آکاایران نینتندو اخیرا از اولین بازی موبایلی خود پرده برداری کرده است که «میموتو» (Miimoto) نام دارد. میموتو یک بازی رایگان است که در ماه مارس سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد.

به گزارش آکاایران

«میموتو» یک رانر بی نهایت «ماریو» یا بازی نقش آفرینی «زلدا» نخواهد بود.

همان طور که نام آن نشان می دهد، با میموتو می توانید آواتار Mii خود را بسازید؛ درست همان طور که در نینتندو Wii U یا 3DS می شود ساخت. نحوه ی بازی در این برنامه دقیقا مشخص نیست، اما تصاویر اسکرین شات نشان می دهند که شما به سادگی در خانه ها رفت و آمد می کنید و با دیگر Miiها اختلاط می کنید. این هم به بازی شبیه ساز زندگی Tomodachi Life (به معنی زندگی دوست) در نینتندو 3DS شباهت دارد.

«میموتو» یک رانر بی نهایت «ماریو» یا بازی نقش آفرینی «زلدا» نخواهد بود. معلوم نیست که بازی های موبایلی بعدی نینتندو چه زمانی معرفی خواهند شد. براساس وال استریت ژورنال، میموتو یکی از پنج بازی هایی است که در مارس ۲۰۱۶ منتشر خواهند شد. قرار بود میموتو تا قبل از پایان سال میلادی جاری ارایه شود، اما «تاتسومی کیمیشیما» (Tatsumi Kimishima)، مدیرعامل نینتندو، گفته که عرضه ی این بازی به تاخیر افتاده تا نینتندو برای بهبود و تبلیغ آن آماده شود.

شرکت ژاپنی نینتندو علاوه بر بازی موبایلی جدیدش، سرویس حساب کاربری نینتندو را هم معرفی کرد. بازی کنندگان با اشتراک در این سرویس می توانند یک حساب کاربری منسجم برای تمام بازی های نینتندو روی هر پلت فرمی داشته باشند. کاربران می توانند با حساب کاربری فیس بوک، گوگل، توییتر یا نینتندو وارد شوند و محتوای ذخیره شده شان را میان کنسول ها و دستگاه موبایل به اشتراک بگذارند.

کیمیشیما همچنین اعلام کرد که در تعطیلات عنوان های معرفی نشده ای برای Wii U و 3DS عرضه خواهند شد. بعید به نظر می رسد در این مدت کوتاه نینتندو بتواند بازی های بزرگ و جذابی ارایه دهد، اما حداقل کسانی که یک کنسول نینتندو دارند، می توانند بازی های جدیدی برای بازی کردن داشته باشند.

گرچه مسوولان نینتندو قبلا اعلام کرده اند که بازی های کنسولی مورد علاقه شان را به موبایل نخواهند آورد، اما برای شرکتی که یکی بزرگ ترین ها در عرصه ی بازی به حساب می آید، میموتو آغاز نا امیدکننده ای است.

منبع: Tom’s Guide

منبع :

تبلیغات