نوشیدنی فال آوت به دنیای واقعی می آید

آکاایران: نوشیدنی فال آوت به دنیای واقعی می آید

آکاایران به زودی بخشی از دنیای مجموعه بازی های «فال آوت» (Fallout) برای دوستداران اش وارد دنیای حقیقی می شود. البته از آن دنیای پساآخرالزمانی و عوارض جانبی مرگبار خبری نیست.

به گزارش آکاایران فال آوت، یکی از مجموعه بازی های پرطرفداری است که در صنعت بازی های ویدیویی سابقه ای طولانی دارد. شماره ی چهارم از این مجموعه بازی ها، در رویداد E3 امسال و طی کنفرانسی ۲ ساعته رونمایی شد. استودیوی بازی سازی «بتسدا» (Bethesda) که وظیفه ی ساخت و توسعه ی مجموعه بازی های فال آوت را بر عهده دارد، وارد همکاری با شرکت تولید نوشیدنی های غیرالکلی «جونز سودا کمپانی» (Jones Soda Company) شده و این دو قصد دارند تا «نوکا کولا کوانتوم» (Nuka-Cola Quantum) را در سرتاسر ایالات متحد توزیع کنند.

البته نوکا کولا به خاطر تشتک های اش که در شماره های اخیر فال آوت حکم پول را داشت، معروف بود. «نوکا کولا کوانتوم» هم یک نوع کمیاب از نوکا کولا است که مصرف اش امتیازات بیشتری به بازی کننده می دهد، اما در عین حال اعتیادآور است. نوکا کولا کوانتوم به خاطر عنصر رادیواکتیو داخل اش، رنگ آبی فلورسنت درخشانی دارد.

نوشیدنی فال آوت به دنیای واقعی می آید

Nuka-Cola Quantum

البته تمام این ها مربوط به نوکا کولاهای داخل بازی است. محصولی که جونز در فروشگاه ها توزیع خواهد کرد، یک نوشیدنی با طعم لیموناد و توت است. انتظار می رود با توجه به محبوبیت بالای مجموعه بازی های فال آوت، این نوشیدنی هم فروش بالا و خوبی داشته باشد. نوکا کولا کوانتوم از ۱۹ آبان و همزمان با عرضه ی فال آوت۴ از فروشگاه های امریکا قابل خریداری خواهد بود.

فال آوت۴ برای سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: The Verge

منبع :

تبلیغات