loading...
فاجعه ی بتمن: شوالیه ی آرکام برای PC ادامه دارد

آکاایران: فاجعه ی بتمن: شوالیه ی آرکام برای PC ادامه دارد

آکاایران نسخه ی کامپیوترهای شخصی بازی بتمن: شوالیه ی آرکام (Batman: Arkham Knight) یک فاجعه ی کامل بود. این بازی را به هیچ صورتی نمی شد روی پلتفرم PC بازی کرد و همین موضوع باعث شد که شرکت وارنر نسخه ی دیجیتالی آن را از روی فروشگاه استیم حذف کند.

به گزارش آکاایران

کاربرانی که نسخه ی PC بازی بتمن: شوالیه ی آرکام را خریداری کرده اند، می توانند بازی را پس بدهند و پول خودشان را دریافت کنند.

شرکت وارنر اعلام کرده بود که مشکلات نسخه ی کامپیوتر را برطرف خواهد کرد و در پاییز امسال آن را دوباره در اختیار بازی کننده ها قرار می دهد. تا این لحظه به روزرسان های مختلفی برای این بازی منتشر شده که هیچ کدام آن ها نتوانستند اجرای بازی را به شرایط ایده آل بازگردانند. بازی کننده ها همچنان با مشکلات مختلفی در این بازی مواجه هستند و افرادی هم که بازی را خریداری کرده اند، نسبت به این موضوع شکایت می کنند.

برطرف نشدن مشکلات بازی باعث شد که شرکت وارنر اعلام کند که پول افرادی که این عنوان را خریداری کرده اند را تا آخر امسال پس می دهد. این شرکت در صفحه مخصوص بازی بتمن: شوالیه ی آرکام روی شبکه ی استیم اعلام کرد که بازی کننده ها نمی توانند بازی اصلی را نگه دارند و پول DLC های آن را پس بگیرند. در حقیقت بازی کننده ها باید بازی را به شکل کلی به شرکت وارنر پس بدهند تا بتوانند پول خودشان را دریافت کنند.

فاجعه ی بتمن: شوالیه ی آرکام برای PC ادامه دارد

البته هنوز مشخص نشده که آیا افرادی که نسخه ی فیزیکی این بازی را خریداری کرده اند هم می توانند پول خودشان را پس بگیرند یا خیر.

شرکت وارنر گفته سعی می کند مشکلات این عنوان را برای افرادی که می خواهند بازی خودشان را نگه دارند، برطرف کند؛ اما احتمال دارد که نتواند تمام مشکلات را از بین ببرد.

این صحبت شرکت وارنر باعث شده که احتمال ها درباره ی برطرف نشدن مشکلات بازی بتمن: شوالیه ی آرکام بیشتر شود و خیلی ها به فکر پس دادن بازی خودشان هستند. اگر شما هم این بازی را برای کامپیوتر خریداری کرده اید، پیشنهاد می کنیم که آن را پس بدهید و پول خودتان را دریافت کنید.

منبع: Kotaku

منبع :

تبلیغات