ایکس باکس

آکاایران: فروش باندل الیت ایکس باکس وان آغاز شد

آکاایران باندل ایکس باکس وان با ظرفیت حافظه ی یک ترابایت و دسته ی الیت به قیمت ۴۹۹ دلار وارد بازار شد.

به گزارش آکاایران

حافظه ی آن که یک ترابایت ظرفیت دارد، از نوع هیبریدی بوده و باعث می شود دستگاه ۲۰ درصد سریع تر بالا بیاید.

همه ی دسته ها ی الیت ایکس باکس وان به فروش رفته و موجودی اش تمام شده است. اما باندل جدید کنسول ایکس باکس وان و دسته ی الیت اخیرا عرضه شده است. همان طور که قبلا اعلام شده بود، این کنسول ۵۰۰ دلار قیمت دارد. حافظه ی آن که یک ترابایت ظرفیت دارد، از نوع هیبریدی بوده و باعث می شود دستگاه ۲۰ درصد سریع تر بالا بیاید. زیرا سخت افزار حافظه ی آن ترکیبی از SSD و HDD بوده و علت این افزایش سرعت دیسک حافظه ی SSD است. دسته ی الیت هم که در این باندل ارایه می شود، قابلیت شخصی سازی کلیدها را دارد.

دیسک حافظه ی SSHD جدید نسبت به هارد دیسک قبلی مزیت بیشتری دارد. زیرا این نوع دیسک فایل هایی را که زیاد به آنها دسترسی می شود، در یک پارتیشن مجزا ذخیره کرده و عملکرد سیستم را بهینه سازی می کند تا دستگاه ۲۰ درصد سریع تر بالا بیاید. مایکروسافت هیچ جزییاتی از نحوه ی تقسیم بندی میان SSD و HDD در این حافظه ی هیبریدی ارایه نداده است.

دسته ی الیت با ۴ پدال قابل تعویض، ۶ آنالوگ قابل تعویض و دو عدد D-pad همراه است. دیگر اشیای درون باندل شامل یک کیف مخصوص، کابل HDMI و اشتراک ۱۴ روزه ی سرویس Gold ایکس باکس لایو می شود. در این باندل، بازی وجود ندارد. همچنین قابلیت پشتیبانی از بازی های ایکس باکس ۳۶۰ هم روز بیست و یکم آبان فعال خواهد شد.

منبع: Xbox

منبع :

تبلیغات