در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بلیزکان ۲۰۱۵: استارکرفت ۲ پس از بسته ی الحاقی سوم هم تمام نخواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بلیزکان ۲۰۱۵: استارکرفت ۲ پس از بسته ی الحاقی سوم هم تمام نخواهد شد
بلیزکان ۲۰۱۵: استارکرفت ۲ پس از بسته ی الحاقی سوم هم تمام نخواهد شد

آکاایران: بلیزکان ۲۰۱۵: استارکرفت ۲ پس از بسته ی الحاقی سوم هم تمام نخواهد شد

آکاایران استودیوی بازی سازی بلیزارد گفته است که می خواهد داستان استارکرفت ۲ را پس از عرضه ی سومین بسته ی الحاقی اش هم ادامه دهد. این شرکت از محتوای دانلودی جدیدی برای استارکرفت ۲ به اسم Nova Covert Ops رونمایی کرده است که با محوریت شخصیت Nova ساخته می شود.

به گزارش آکاایران

این محتوای دانلودی استارکرفت ۲ تک نفره و داستانی است.

این محتوای دانلودی قرار است در سه نوبت عرضه شود. هر بسته هم سه مرحله را در خود جای خواهد داد؛ طوری که داستان Nova Covert Ops نه مرحله طول خواهد کشید. این داستان پس از سومین بسته ی الحاقی استارکرفت ۲ یعنی Legacy of the Void اتقاق می افتد.

این محتوای دانلودی تک نفره و داستانی است و در حالی که اسلحه ها و مکانیک های جدیدی را به استارکرفت ۲ اضافه می کند، بخش چندنفره ی این بازی هیچ تغییری نخواهد کرد.

شخصیت Nova را برای اولین بار در شماره ی اول استارکرفت ۲ یعنی Wings of Liberty دیدیم. بلیزارد قرار بود یک بازی مجزا با محوریت این شخصیت بسازد، با این حال این بازی که StarCraft: Nova نام داشت و یک اکشن سوم شخص بود، اواسط ساخت اش لغو شد.

بلیزارد هم چنین گفت که برنامه ی عرضه ی محتوای دانلودی بیشتر برای استارکرفت ۲ وجود دارد.

می توانید در ادامه، تیزری کوتاه از Nova Covert Ops را ببینید.

منبع: Polygon

منبع :

بلیزکان ۲۰۱۵: استارکرفت ۲ پس از بسته ی الحاقی سوم هم تمام نخواهد شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات