امتیازات بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد

آکاایران: امتیازات بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد

آکاایران جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های (Call of Duty) «ندای وظیفه» که (Black Ops 3) «عملیات سری 3» نام دارد، مدتی پیش راهی بازار شده و امتیازات نسبتا خوبی را هم دریافت کرده است.

به گزارش آکاایران

بازی «ندای وظیفه: عملیات سری 3» از سایت Metacritic میانگین امتیازات 84 را به دست آورده است.

جدیدترین نسخه از مجموعه بازی های ندای وظیفه که توسط استودیوی Treyarch ساخته شده، اولین عنوان از سری ندای وظیفه به شمار می رود که در یک بازه ی زمانی سه ساله ساخته شده است. همین موضوع باعث شده که شرکت اکتیویژن امیدهای زیادی به استقبال بازی کننده ها از این عنوان داشته باشد. این شرکت سه استودیوی بازی سازی را مسئول ساخت نسخه های مختلف مجموعه ی ندای وظیفه کرده تا هر استودیو برای ساخت بازی خودش سه سال زمان در اختیار داشته باشد.
از آنجایی که مجموعه بازی های «عملیات سری» علاقه مندان بسیار زیادی دارند، طولانی تر شدن روند ساخت بازی باعث شده که کیفیت آن بیش تر از نسخه های قبلی باشد که این موضوع در امتیازهایی که به آن داده شده، مشخص شده است.
در ادامه می توانید برخی از امتیازاتی که این بازی دریافت کرده را مشاهده کنید:

GamingTrend – 100/100
EGM – 9.5/10
Meristation – 9/10
HardcoreGamer – 4.5/5
GodisaGeek – 9/10
GameInformer – 9/10
Destructoid – 8.5/10
The Telegraph – 4/5
TheSixthAxis – 8/10
GameSpot – 7/10
GiantBomb – 3/5
Polygon – 7
The Escapist – 4/5
GameTrailers – 9.2
PlayStation Lifestyle – 9
Ausgamers – 8.8

بازی «ندای وظیفه: عملیات سری 3» از 44 نقد میانگین امتیازات 84 را از سایت Metacritic دریافت کرده است. این سایت امتیاز نقدهای مختلف را جمع آوری می کند و میانگین آن ها را پیش روی کاربران قرار می دهد.

به مناسبت عرضه شدن بازی «عملیات سری 3» برای رایانه های شخصی، شرکت NVIDIA هم درایور مخصوص کارت های گرافیکی خودش را برای این بازی منتشر کرده است. این درایور 358.87 WHQL نام دارد و در کنار اینکه روند اجرای بازی عملیات سری 3 را بهبود می بخشد باعث می شود که عنوان هایی مانند NBA 2K16، Sword Coast Legends و Triad Wars به شکل بهتری اجرا شوند. بازی کننده ها می توانند با مراجعه به سایت NVIDIA این به روزرسان برای کارت های گرافیکی خودشان را دانلود کنند.
شرکت اکتیویژن اعلام کرده که نسخه ی کامپیوتر بازی «عملیات سری 3» از مودهای مختلف پشتیبانی می کند که البته ابزار مخصوص ساختن مود تا اوایل سال 2016 در اختیار کاربران قرار نمی گیرد.

منبع: VG247 –  Digital Trends

منبع :

تبلیغات