نسخه ی PC بازی Call of Duty: Black Ops 3 با مشکلاتی همراه است

آکاایران: نسخه ی PC بازی Call of Duty: Black Ops 3 با مشکلاتی همراه است

آکاایران بخش داستانی مجموعه بازی های (Call of Duty) «ندای وظیفه» از هیجان بالایی برخوردار است و علاقه مندان بسیار زیادی دارد. تجربه ی این بازی روی پلتفرم های مختلف لذت بخش خواهد بود، اما به نظر می رسد افرادی که بازی (Call of Duty: Black Ops 3)«ندای وظیفه: عملیات سری 3» را برای کامپیوترهای شخصی خریداری کرده اند، با مشکلاتی در اجرای بازی روبه رو شده اند.

به گزارش آکاایران

بازی ندای وظیفه: عملیات سری 3 روی پلتفرم PC با افت فریم و مکث های طولانی همراه است.

بازی Advanced Warfare که سال گذشته راهی بازار شد هم با مشکلاتی همراه بود و به نظر می رسد که این مشکلات به بازی «عملیات سری 3» هم منتقل شده است. بسیاری از کاربران گزارش داده اند که نسخه ی کامپیوتر با افت فریم و مکث های زیادی همراه است.
وجود این مشکلات باعث شده که بازی کننده ها نتوانند خودشان را به خوبی در جریان بازی احساس کنند و با وقفه های زیادی در طول بخش داستانی مواجه خواهند شد. نسخه ی کامپیوتر مجموعه بازی های ندای وظیفه که در سال گذشته راهی بازار شده بود هم با مشکلاتی همراه بود که از بین آن ها می توان به پر شدن حافظه ی رم سیستم های مختلف اشاره کرد. البته شرکت Treyarch که این بازی را ساخته گفته که ممکن است برخی از کاربران با پردازنده ی Core i5 مشکلاتی در اجرای بازی داشته باشند.
بازی کننده ها گفته اند که پس از 2 تا 3 دقیقه روند بازی کند می شود و با گذشت 4 تا 5 دقیقه، دیگر نمی توان بازی را ادامه داد.
استودیوی Treyarch گفته که در اوایل هفته ی آینده یک به روزرسان برای این بازی منتشر می کند تا مشکلات برطرف شوند.

منبع: Kotaku

منبع :

تبلیغات