اخبار اکاایران

تماشا کنید : ویدیو جعبه گشایی کنسول بازی ایکس باکس وان - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید : ویدیو جعبه گشایی کنسول بازی ایکس باکس وان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تماشا کنید : ویدیو جعبه گشایی کنسول بازی ایکس باکس وان
,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

مایکروسافت به تازگی ویدیویی را منتشر کرده است که در آن سخنگوی Xbox One، مِیجر نلسون، اقدام به آنباکس ( جعبه گشایی ) کردن کنسول جدید این شرکت می کند.در این ویدیو آقای نلسون به خوبی به بازبینی بدنه دستگاه می پردازد و جزییات طراحی آن را توضیح می دهد.

پورت های ایکس باکس وان شامل HDMI-in ، HDMI-out ، سه ورودی USB 3.0 و پورت های ethernet و IR برای کینکت می شوند که محل قرار گیری آن ها بر روی دستگاه را می توانید در این ویدیو مشاهده نمایید.

در این ویدیو همچنین اعلام می شود که کابل های HDMI قرار داده شده در جعبه، توانایی پشتیبانی از کیفیت 4K را دارا هستند. با این وجود هنوز بازی خاصی با کیفیت 4K ساخته نشده است.

کنسولی که آقای نلسون در ویدیو نشان می دهد، نسخه Day One است که تنها تعداد محدودی از آن ارایه می شود و در اختیار اولین کسانی قرار می گیرد که Xbox One را سفارش داده اند. در این نسخه عبارت Day One بر روی دسته ها حک شده است و کد مخصوصی نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد تا با استفاده از آن محتوای ویژه ای را دانلود نمایند.

 ایکس باکس وان ۴۹۹ دلار قیمت خواهد داشت و از ماه آبان در ۲۱ کشور به بازار عرضه خواهد شد.

منبع : mashable

 


english

 

تماشا کنید : ویدیو جعبه گشایی کنسول بازی ایکس باکس وان گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات