شرکت Rovio، سازنده بازی معروف Angry Birds، در تدارک است تا بازی جدیدی با موضوع مسابقه که شخصیت های Angry Birds در آن وجود دارند را رونمایی کند. این بازی با هدف رقابت با بازی معروف Mario Kart ساخته شده است.

این شرکت روز سه شنبه ویدیویی را در یوتوب منتشر کرد که نشان دهنده یک بازی مسابقه ای با نام Angry Birds Go بود. این ویدیو حاوی تصاویری از داخل بازی یا به اصطلاح گیم پلی نیست و فقط تبلیغاتی است؛ اما هرکسی با دیدن آن می تواند بفهمد که موضوع اصلی بازی چیست.

با این اوصاف می شود فهمید که Rovio هم می خواهد راه نینتندو را ادامه بدهد. نینتندویی که با ساخت سری بازی های سوپر ماریو خود را در جهان مطرح کرد و هنوز هم خاطرات زیادی از این سری در ذهن ها مانده اند؛ اما نینتندو هم بعد از این سری بازی ها رو به ساخت بازی های گوناگون آورد. یکی از بازی های خاطره انگیز نینتندو Mario Kart بود که به نظر می رسد Angry Birds Go شبیه همان بازی اما ساخت Rovio باشد.

هنوز خبرهای زیادی از این بازی به ظاهر جالب به دست نیامده و باید منتظر اخبار جدیدی پیرامون گیم پلی و زمان انتشار آن بود. Rovio قول داده است که به زودی اطلاعات کاملی درباره این بازی را منتشر خواهد نمود.

منبع : cnet

 


Rovio lets fly with new Angry Birds Go

A new video from the game maker teases a racing title featuring the Angry Birds, as Rovio appears to be taking a decidedly Nintendo-like path.

Rovio is planning to launch a new title that could take aim at Mario Kart.

The company on Tuesday posted a video to YouTube teasing a new kart-racing game, called Angry Birds Go. The video didn"t provide any in-game footage, but teased what gamers might expect from the title when it"s eventually released.

With this latest revelation, Rovio appears to be taking a decidedly Nintendo-like path. Nintendo had its major franchise, Super Mario, but soon branched out to other genres. One of its most popular affiliated franchises over the years has been Mario Kart. Angry Birds Go appears to be Rovio"s version of that gameplay.

There are currently no concrete details on Angry Birds Go, including when it might launch or what it"ll look like. Rovio plans to announce full details on the title "soon."

 

تبلیغات