نسخه جدید بازی جذاب و دوست داشتنی Angry Birds در راه است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسخه جدید بازی جذاب و دوست داشتنی Angry Birds در راه است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

به نظر می رسد هیچ پایانی بر خشم پرندگان Rovio وجود نخواهد داشت. Rovio، شرکت سازنده سری Angry Birds به تازگی در اکانت توئیتر خود تیزر جدیدی از نسخه بعدی پرندگان خشمگین را ارائه نموده و از کاربران درخواست کرده که منتظر ماجراجویی جدید با این پرندگان دوست داشتنی باشند.

 Rovio در توئیت خود به متن "ماجراجویی بزرگ با پرندگان جدید به زودی از راه خواهد رسید" بسنده کرده است. این نسخه، جدیدترین اعلام حضور سری پرندگان خشمگین پس از نسخه ی Angry Birds Go است که در ماه دسامبر ارائه شده بود. اگرچه این تیزر تبلیغاتی اطلاعات چندانی ارایه می کند، اما با توجه به این مساله که هیچ یک از سایه پرندگان، به نظر آشنا نمی رسد می توان تصور نمود که با نقش ها و ویژگی های جدیدی طی این نسخه مواجه خواهیم بود.

بازی پرندگان خشمگین یکی از موفق ترین بازی های ویدئویی برای دستگاه های موبایل بوده است که با قواعد منطقی خود و بهره گیری از امکانات لمسی دستگاه های هوشمند طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد. از این مجموعه تا کنون حدود 9 نسخه ارائه شده است که هر کدام با خلاقیت های خاص خود و شرایط ویژه که بر روی شیوه تعامل کاربر با بازی تاثیر داشته تا حدود زیادی از تکراری جلوه کردن آن جلوگیری نموده است.

منبع : talkandroid

 


Rovio teases a “big adventure” with new Angry Birds game

There can never be enough of the Angry Birds franchise. Never. And that is why Rovio has tweeted the teaser image above. In the tweet, Rovio says “Big adventure with new birds coming soon! #NewAngryBirds.” This would be Rovio’s latest entrant since Angry Birds Go launched in December. While the teaser doesn’t show much, we can assume that new birds will be utilized as none of the shadowed birds look familiar. For now, there is no further information available.

Big adventure with new birds coming soon! #NewAngryBirds pic.twitter.com/DWdZ7fBrXq
— Angry Birds (@AngryBirds) February 12, 2014

 

نسخه جدید بازی جذاب و دوست داشتنی Angry Birds در راه است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات