بازی جذاب Limbo برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازی جذاب Limbo برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بازی موفق Limbo برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد. همچنین کسانی که کنسول Xbox One را در روز عرضه خریداری کرده اند، این بازی را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

در اوایل این ماه شایعاتی مبنی بر عرضه بازی Limbo عنوان puzzle platformer استودیو Play Dead برای کنسول Xbox One منتشر شده بود و اما امروز به تمام کسانی که کنسول Xbox One را در روز عرضه خریداری کرده اند، پیامی از طریق Xbox Live ارسال شد.

“تشکر از شما به خاطر تهیه کنسول Xbox One در روز عرضه این کنسول. برای جشن گرفتن یک ساله شدن کنسول Xbox One ما به شما بازی Limbo را در روز عرضه این عنوان، هدیه می دهیم.”

استودیو Play Dead در حال حاضر مشغول ساخت بازی Inside است که به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع : gameinformer

Limbo Xbox One Coming To Early Adopters For Free

Limbo Xbox One Coming To Early Adopters For Free

Limbo is coming to Xbox One, and it will be free for Xbox One early adopters.

Rumors appeared recently that PlayDead’s puzzle platformer would be heading to Xbox One earlier this month. Now a message is being sent those who jumped on the Xbox One boat early that a download code will be delivered to them soon allowing them to download the game for free.

PlayDead’s next game, the Xbox One exclusive Inside, was announced during E3.

بازی جذاب Limbo برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات