جزئیات بروزرسانی های جدید سونی و مایکروسافت برای PS4 و ایکس باکس وان - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جزئیات بروزرسانی های جدید سونی و مایکروسافت برای PS4 و ایکس باکس وان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مایکروسافت این ماه نیز چون ماه های گذشته آپدیت جدیدی برای ایکس باکس وان منتشر کرده. در کنار آن سونی نیز با آپدیت بزرگ ورژن 2.0 سیستم عامل PS4 قابلیت های بسیاری را به کنسول محبوب و بسیار پرفروش خود اضافه کرده است.

در حالی که مایکروسافت رویه “هر ماه یک آپدیت” را برای کنسول بازی ایکس باکس وان برگزیده، سونی مسیر متفاوتی را برای کنسول محبوب خود PS4 در پیش گرفته است. این شرکت هر چند ماه یک بار با آپدیتی بزرگ مشکلات و خطاهای بیشتری را رفع و قابلیت های مهمی را به کنسول خود اضافه می کند.

آپدیت پلی استیشن 4

این ماه به نظر کاربران کنسول PS4 خوش شانس بوده اند چون سونی بزرگ ترین این آپدیت ها را برای آن ها آورده است. آپدیت جدید که ورژن دوم سیستم عامل PS4 می باشد، تعدادی از مهم ترین درخواست ها و گله های کاربران این کنسول را مورد توجه قرار داده و همچنین در رابط کاربری و عملکردهای جدید نیز دست پر ظاهر شده است.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

کاربران PS4 پس از نصب این آپدیت قادر به تغییر تم و تغییر رنگ صفحه خانگی خواهند بود و همچنین پشتیبانی از یوتیوب، SharePlay و حافظه های خارجی جهت پخش موسیقی به هنگام بازی نیز به آن افزوده شده است.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

در کنار رفع خطاها و بهبود عملکرد اجزای پیشین این کنسول، سونی در آپدیت جدید تمرکز ویژه ای نیز بر رفع مشکلات صفحه خانگی داشته. Content Area حالا آخرین 15 اپلیکیشن اجرا شده را برای دسترسی بهتر به نمایش می گذارد، در عین حال Library نیز برای تنظیم و طبقه بندی محتوا بهتر از گذشته عمل می کند. اگر تعداد برنامه های کاربران زیاد باشد باید همچنان گشت و گذار بسیاری داشته باشند، اما این بار اسکرول در میان آن ها آسان تر صورت می گیرد.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

قابلیت مهم دیگری نیز مخصوص مشترکان PlayStation Plus ایجاد شده. این کاربران پس از نصب ورژن 2.0 دیگر نیازی به دانلود هر بازی رایگان ماه و اضافه شدن آن ها به کالکشن خود نخواهند داشت، بلکه از امروز کافی است بازی علامت گذاری شده و به شکل اتوماتیک به کالکشن آن ها افزوده خواهند شد.

آپدیت ایکس باکس وان

اما سونی در “بزرگ بودن” آپدیت کنسول خود تنها نبوده و مایکروسافت نیز برای آپدیت ماه اکتبر این کنسول، آپدیت قابل توجهی را منتشر کرده است.

مهم ترین ویژگی جدیدی که در بخش تغییرات اینترفیس مشاهده می شود اضافه شدن تب Friends در صفحه خانگی است که کاربران با مراجعه به آن از شرایط دوستان خود و یا آماده بودن آن ها برای یک بازی گروهی خبردار می شوند.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

در این ورژن همچنین با کشاندن بخش Store و تبلیغات به حاشیه، داشبورد شکل و شمایل بهتری به خود گرفته است. در آپدیت ماه اکتبر بخش Snap نیز دچار بهبودهایی شده؛ حالا گیمرها اگر بر روی دکمه Xbox کنترولر دو بار کلیک کنند به بخش Snap Center خواهند رفت.

آپدیت های دیگر شامل پشتیبانی از فایل های MKV در مدیا پلیر، افزودن 11 کشور جدید به OneGuide، بهبود در Smartglass، صفحه آپدیت شده Devices & Accessories و قابلیتی برای مخفی سازی بازی ها و اپلیکیشن ها در کنسول می باشد.

منبع : Neowin

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جزئیات بروزرسانی های جدید سونی و مایکروسافت برای PS4 و ایکس باکس وان شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کانال های پخش کننده دوربین مخفی 16

جزئیات بروزرسانی های جدید سونی و مایکروسافت برای PS4 و ایکس باکس وان گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات