بلیزارد پس از 17 سال با بازی جدید Overwatch به میدان آمد + تریلر و گیم پلی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بلیزارد پس از 17 سال با بازی جدید Overwatch به میدان آمد + تریلر و گیم پلی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 امروز در مراسم بلیزکان 2014، کمپانی بلیزارد از جدیدترین عنوان بازی خود پس از 17 سال رونمایی کرد. بازی جدید Overwatch نام گرفته و یک بازی شوتر تیمی 12 نفره است (6 نفر در هر تیم).

آورواچ آینده ای نزدیک را به تصویر می کشد که تبهکاران و هیروها در میادین مختلف شهری و غیرشهری به جنگ یکدیگر می روند. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Team Fortress 2 کمپانی والو دارد.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

نخستین ویدیوی منتشر شده از این بازی، نمایش تریلری با طراحی مشابه با انیمیشن های پیکسار بود که یکی از صحنه های بازی را بازسازی کرد. این تریلر 5 دقیقه ای را می توانید در ادامه تماشا کنید :

دانلود ویدیو

بلیزارد پس از تریلر، ویدیوی 5 دقیقه ای دیگری را از گیم پلی بازی به نمایش گذاشت. در این ویدیو یکی از تیم ها از اهدافی محافظت می کند و تیم مقابل از انواع قدرت ها و مهارت های خود برای بدست آوردن هدف استفاده می کند. ویدیوی گیم پلی را نیز می توانید در ادامه مشاهده کنید :

دانلود ویدیو

بلیزارد گفته که این بازی برای گیمرهای تازه وارد سخت نخواهد بود و می توانند در زمانی کوتاه قواعد بازی را فرا بگیرند.

آورواچ سال آینده به صورت بتا عرضه می شود و بلیزارد زمان انتشار رسمی آن را “زودتر از آنچه که تصور کنید” اعلام کرده است. جهت ثبت نام در این بازی نیز می توانید به این لینک مراجعه کنید.

بازی های قبلی این شرکت شامل وارکرفت، دیابلو و استارکرفت برای نخستین بار در سال های 1994، 1996 و 1998 وارد بازار شده بودند.

بلیزارد پس از 17 سال با بازی جدید Overwatch به میدان آمد + تریلر و گیم پلی گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات