سونی و انتشار یک بروزرسانی جدید برای کنسول بازی پلی استیشن 4 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سونی و انتشار یک بروزرسانی جدید برای کنسول بازی پلی استیشن 4 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

سونی نسخه فریمور کنسول خود را به 2.02 تغییر داده و اعلام کرده که این نسخه مانند مدل قبلی یعنی 2.0 بوده و تنها برای رفع مشکلات مربوطه عرضه شده است.

این آپدیت با حجم 217 مگابایت در حال حاضر در انگلستان قابل دسترس می باشد. صبح روز سه شنبه کمپانی سونی در توییتر خود اعلام کرد که به زودی این آپدیت برای تمامی کاربران این کنسول عرضه خواهد شد.

توضیحات و ریز تغییرات همراه با به روزرسانی عرضه نشده است. البته سونی گفته است این به روزرسانی برای بهبود ثبات برنامه ها و بازی های کنسول است.

سایت GameSpot بر این باور است که بازی Dragon Age: Inquisition بدون این به روزرسانی با مشکلاتی از قبیل گیر کردن و ذخیره فایل ها مواجه می شد.

آپدیت قبلی PS4 موسوم به Masamune که در اواخر اکتبر عرضه شد با مشکلاتی در PSN و بازی محبوب Flagship Racer Driveclub مواجه بود.تنها 5 روز پیش سونی آپدیت 2.01 را برای رفع مشکلات کلی و هنگ کردن کنسول در حالت Rest Mode عرضه کرد.همچنین ناشر 2K مجبور شد عرضه نسخه ی آلفا بازی خود را یعنی Evolve را تا رفع مشکلات آپدیت 2.0 PS4 به تعویض بیندازد.

منبع : GameSpot

سونی و انتشار یک بروزرسانی جدید برای کنسول بازی پلی استیشن 4 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات