پلی استیشن 4

صنعت بازی های ویدیویی هم همچون دیگر صنایع ، به سرعت در حال پیشرفت است و کیفیت بازی های و سخت افزار های مجری آنها که ما با نام کنسول های بازی از آنها یاد میکنیم هم ، در حال بالارفتن می باشد.نسل چهارم کنسول بازی محبوب شرکت سونی یا همان پلی استیش 4 هم یکی از قدرتمند ترین های بازار گیم دنیا است که طرفداران بسیاری دارد.اگر میخواهید با 9 مورد از بعترین عناوین بازی PS4 در سال 2015 آشنا شوید در ادامه مطلب با گجت نیوز همراه باشید.

Rime

پلی استیشن 4

داستان پسری است که باید برای نجات خود از عقل و نبوغ اش استفاده کند تا از جزیره ای مرموز و وحشتناک بگریزد. گیم پلی بازی جهانی باز برای اکتشاف دارد و شما را به برملا ساختن رموز بازی دعوت می کند. در این بازی می توانید با کمک مصنوعات مرموز، محیط و حتی زمان را اداره کنید.

Everybody’s gone to the Rapture

پلی استیشن 4

بازی جهان باز، ماجراجویانه و اول شخصی که توسط The Chinese Room توسعه یافته و Sony Computer Entertainment آنرا منتشر کرده است. نحوه عملکرد در بازی بر حوادث آن تاثیرگذار خواهد بود.

Amplitude

پلی استیشن 4

بازی موزیکال اکشن. در این بازی، بازیکن کشتی ای بنام Bbeat blaster را هدایت می کند و از مسیری شمامل بیش از 56 تراک عبور می کند که هر تراک آهنگ و موزیک مختص به خود را دارد و بازیکن باید آنها را به صدا در آورد تا بتواند به مراحل بعدی راه بیابد.

NO Man’s Sky

پلی استیشن 4

بازی درباره ی اکتشاف و نجات در کهکشانی لایتناهی است. می توانید بصورت یکپارچه از سیاره ای به سیاره ای دیگر پرواز کنید. اینکه چقدر سریع پیش بروید و مسیرتان را پیدا کنید همه و همه به خود شما بستگی دارد.

Uncharted4: A Thief’s End

پلی استیشن 4

بازی شوتر سوم شخصی که توسط شرکت Sony Computer Entertainment منتشر شد. پس از سال ها ماجراجویی، شکارچی ثروت بازنشسته ی داستان، ناتان به ناچار به دنیای سارقین بازمی گردد. بزرگترین ماجراجویی او محدودیت های فیزیکی، راه حل ها و در نهایت آنچه را که او حاضر است بخاطر نجات کسانی که دوستشان دارد از دست دهد را به آزمایش می گذارد.

Until Dawn

پلی استیشن 4

داستانی غیر قابل پیش بینی و ماجراجویی ای پر از وحشت. هشت دوست با یکدیگر به کوه می آیند، فارغ از اینکه شب هنگام حادثه ای غیرمنتظره در کمین اشان است. همیشه همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست.چه کسی زنده خواهد ماند؟! تصمیماتی که اتخاذ می کنید تایین کننده ی این مساله است.

Blood borne

پلی استیشن 4

جستجو درشهر باستانی Yharnam که بیماری بومی عجیب و غریبی آن را احاطه کرده شما را با ترس هایتان روبه رو می کند. وحشت و جنون، فریاد و تاریکی را در جای جای این شهر حس کنید و تاریک ترین رازها را برای زنده ماندن برملا کنید.

Hell blade

پلی استیشن 4

گیم پلی ای جنجالی، داستان و شخصیت های قوی و تصویر سازی های چشم گیر از خصوصیات این بازی است. جهانی بی رحم با مبارزات غیر منصفانه و انعطاف ناپذیر.

The Order: 1886

پلی استیشن 4

این بازی، بازیکن را به دنیایی می برد که در ان بشر از تکنولوژی پیشرفته برای مبارزه با دشمنی باستانی و قدرتمند استفاده می کند. Galahad، یکی از شوالیه ها در برابر تهدیدی قدرتمند که تاریخ را برای همیشه تغییر خواهد داد به پا می خیزد. شوتر سوم شخص ماجراجویانه ای که مختص پلی استیشن4 طراحی شده است.

منبع: weaddict.com

تبلیغات