Pou دوست داشتنی به ویندوزفون می آید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Pou دوست داشتنی به ویندوزفون می آید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Pou را می توان یکی از محبوب ترین شخصیت های دنیای مجازی در گوشی های موبایل دانست. یک حیوان خانگی دست آموز که شما آن را بزرگ کرده و از آن مواظبت می کنید. حالا به نظر می رسد Pou در راه گوشی های ویندوزفونی قرار دارد.

بازی Pou که همینک برای گوشی های اندرویدی، آیفون و بلک بری عرضه شده، حالا آماده عرضه برای گوشی های ویندوزفونی است. Pou یک شخصیت مجازی است که شما باید از آن مراقبت کرده، غذا داده، خوابانده و با وی بازی کنید. برای اینکه پو رشد کند نیاز دارید تا از وی مراقبت صحیح داشته باشید. پو از جمله بازی هایی است که به شما این اجازه را می دهد تا با خرید سکه برای این شخصیت مجازی لباس خریده و یا با مد روز وی را هماهنگ سازید!

با همه این تفاسیر کاربران ویندوزفون باید به زودی منتظر حضور Pou در گوشی های خود باشند. Pou پیش از این مهمان بیش از 100 میلیون گوشی اندرویدی بوده است و پیش بینی می شود در ویندوزفون نیز بتواند محبوبیت بالایی کسب کند.

منبع : phonearena

Pou دوست داشتنی به ویندوزفون می آید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات