مراحل ساخت بازی The Order 1886 به پایان رسید - آکا

با استناد به اخبار منتشر شده در صفحه ی تویتر بازی «فرمان 1886» (The Order 1886)، پروژه ی ساخت این بازی به اتمام رسیده است. در سازوکار ساخت بازی های رایانه ای و ویدیویی، زمانی که پروسه ی ساخت بازی به طور کامل به اتمام می رسد و تنها مرحله ی چاپ و تکثیر باقی می ماند، اصطلاحا به بازی عنوان طلایی (Gold) داده می شود.

در نمایشگاه E3 سال 2013 استودیوی بازی سازی «سانتا مونیکا» (Santa Monica)،که ساخت مجموعه بازی های موفق خدای جنگ را هم در کارنامه دارد از بازی فرمان 1886 رونمایی کرد. حالا پس از گذشت دو سال از زمان معرفی این بازی، ساخت فرمان 1886 به پایان رسیده است. تاریخ رسمی انتشار فرمان 1886 یک ام اسفند ماه سال جاری اعلام شده است.

فرمان 1886 یک بازی اکشن سوم شخص است که به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می شود. خط سیر داستان بازی در سال 1886 و در شهر لندن اتفاق می افتد. شخصیت های بازی از اسلحه های قدرتمند و پیشرفته ای نسبت به زمان خود استفاده می کنند. در بازی شما به عنوان رهبر یک گروه چهار نفره  ایفای نقش می کنید و در جریان داستان زیبای بازی، درگیر حوادث مختلفی خواهید شد. هم چنین در این بازی مکانیک سنگر گرفتن که مشابه آن را در بازی Gears of War شاهد بودیم، طراحی شده است. با توجه به سابقه ی درخشان استودیوی سازنده ی این بازی یعنی سانتا مونیکا، به نظر می رسد شاهد یک بازی سوم شخص جذاب با گرافیک فوق العاده خواهیم بود.

تبلیغات