10 مورد از بهترین بازی های دونفره اندروید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 10 مورد از بهترین بازی های دونفره اندروید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در یک مهمانی یا جمع چند نفره بوده اید و علاقه داشتید که در آن جمع به یک بازی چند نفره با موبایل های خود بپردازید. با گسترش گوشی های اندرویدی در حال حاضر اکثر افراد یکی از دستگاه های اندرویدی را با خود به همراه دارند. در این پست به معرفی 10 بازی دو نفره و چند نفره اندروید پرداخته ایم که شما با آن ها می توانید با دوستانتان بازی کنید.

1- Asphalt 8: Airborne

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

آسفالت را عملا می توان بهترین بازی ماشین سواری و مسابقه ای اندروید نامید. شما در این بازی می توانید با دوستان خود به مسابقه پرداخته و هر یک از دوستانتان یکی از ماشین ها را انتخاب و در نهایت در یک نبرد چند نفره برنده مشخص شود. این بازی قابلیت مسابقه همزمان بین 8 نفر را دارا است و شما را می تواند ساعت ها به خود سرگرم کند. رقابت توسط 56 ماشین مختلف در 9 مکان متفاوت خواهد بود.

+ دانلود بازی Asphalt 8 از گوگل پلی 

2- Blitz Brigade

 

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

 

Blitz Brigade یکی از بهترین بازی های FPS یا First Person Shooter یا در واقع اول شخص است که شما در آن اسلحه خود را مشاهده می کنید. این بازی محصولی از شرکت نامدار Gameloft است و شما با دوستانتان تا تعداد 12 نفر می توانید همزمان وارد صحنه های نبرد این بازی شده و همدیگر را هدف قرار دهید. انتخاب 100 اسلحه و قابلیت ارتباط صوتی در حین بازی از ویژگی های این اپلیکیشن محسوب می شود.

+ دانلود بازی Blitz Brigade از گوگل پلی 

3- Clash of Clans

 

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

 

امکان ندارد که اهل بازی های استراتژیک باشید و نامی از Clash of Clans نشنیده باشید. Clash of Clans را می توان بهترین و محبوب ترین بازی استراتژیک دانست. اساس کار این بازی بر اساس حضور چند نفر است و در واقع شما می توانید حملات خود را به صورت گروهی با دوستانتان در این بازی انجام دهید.

+ دانلود بازی Clash of Clans از گوگل پلی 

4- CSR Racing

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

CSR Racing نیز به مانند آسفالت یکی از بازی های محبوب ماشین سواری بر روی گوشی های هوشمند محسوب می شود. در این بازی شما می توانید خودروی دلخواه خود را از بین 80 خودروی مختلف از کمپانی های فراری، استون مارتین، مک لارن یا بوگاتی انتخاب کنید. یکی از نکات مثبت این بازی این است که شما وقتی با دوستانتان بازی می کنید می توانید ماشین های جدیدتری را انتخاب کنید.

+ دانلود بازی CSR Racing از گوگل پلی 

5- Mini Golf MatchUp

 

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

 

بازی های گلف همیشه از جمله بازی های محبوب در گوشی های همراه محسوب می شده اند. گلف از جمله بازی هایی است که انجام آن در موبایل به مراتب راحت از انجام آن به صورت واقعی است. اما مینی گلف یک نسخه کوچک از گلف است که شما باید توپ را به سوراخ مشخص شده هدایت و با دوستانتان به رقابت بپردازید. شما به صورت همزمان با دوستانتان به رقابت پرداخته و اولین نفری که موفق شود مراحل را با موفقیت رد کند برنده بازی است.

+ دانلود بازی Mini Golf MatchUp از گوگل پلی 

6- Respawnables

 

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

این بازی نیز از جمله بازی های چند نفره است که اسلحه های شما بر اساس اسلحه هایی است که احتمالا در آینده خواهید دید. در این بازی نیز شما می توانید با تعدادی زیادی از دوستان خود به صورت همزمان به نبرد بپردازید.

+ دانلود بازی Respawnables از گوگل پلی 

7- Riptide GP2

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

اگر از مسابقه های ماشین سواری خسته شده اید، Riptide GP2 بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. در این بازی شما با دوستانتان با کمک یک سری جت های آبی به رقابت پرداخته و مراحل را رد خواهید کرد. تمامی این رقابت ها در مسیرهای آبی خواهد بود.

+ دانلود بازی Riptide GP2 از گوگل پلی

8- Word Chums

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

اگر به بازی های ساخت کلمه علاقه مندید Word Chums بهترین گزینه است. در این بازی شما باید با دوستانتان کلمات رندوم و شانسی که این بازی به صورت ناقص در اختیارتان قرار می دهد را کامل کنید.

+ دانلود بازی Word Chums از گوگل پلی

9- Worms 3

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

بازی ورمز یا کرم ها را می توان از محبوب ترین بازی های چند نفره بر روی کامپیوتر دانست که حالا شما می توانید آن را بر روی موبایل خود تجربه کرده و با دوستانتان در زمین نبرد به رقابت و جنگ بپردازید. در این بازی شما باید تیم کرم های دوستان خود را نابود کرده و در نهایت آخرین کرم باقی مانده از این نبرد، برنده بازی خواهد بود. انتخاب اسلحه های مناسب از جمله استراتژی های اصلی در این بازی خواهد بود.

+ دانلود بازی Worms 3 از گوگل پلی 

10- Re-volt 2 : Multiplayer

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

Re-volt 2 نیز به مانند دو بازی قبلی ماشین سواری یک بازی اسپرت برای علاقه مندان به ماشین سواری محسوب می شود. اولین نسخه از این بازی به 15 سال پیش برمیگردد و عملا یک بازی قدیمی و کلاسیک محسوب می شود. ماشین های این بازی دقیقا شبیه به ماشین هایی است که در کودکی به صورت کنترلی آن ها را هدایت می کردید و حالا شما باید این ماشین ها را در گوشی خود هدایت کنید. در این بازی شما می توانید همزمان با 3 نفر از دوستانتان به مسابقه بپردازید.

+ دانلود بازی Re-volt 2 : Multiplayer از گوگل پلی 

نظر شما درباره بازی های معرفی شده چیست؟ شما چه بازی دو نفره جذاب دیگری می شناسید که به نظر شما جای آن در این لیست خالی است؟

 

10 مورد از بهترین بازی های دونفره اندروید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات