loading...

کلش آف کلنز ( کلش آو کلنز به انگلیسی:Clash Of Clans ) این روز ها به یکی از پرطرفدار ترین بازی های آنلاین گوشی های هوشمند و تبلت ها مبدل شده و در کشور ما هم طرفداران بسیاری دارد.اگر شما هم یکی از طرفداران این بازی باشید شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید اکانت خود را برای فروش عرضه کنید و یا کلن خود را به دیگر کاربران این بازی معرفی نمایید.یا شاید شما از تازه کار های این بازی هستید و می خواهید یک اکانت لول بالا خریداری کنید.اکنون وب سایت بازار کلش به عنوان اولین سایت ثبت آگهی فروش اکانت و معرفی کلن های بازی کلش آف کلنز این امکان را برای شما فراهم نموده است.

کلش آف کلنز
بازار کلش کجاست ؟

بازار کلش یک وب سایت ثبت آگهی آنلاین است که به صورت اختصاصی برای ثبت آگهی های فروش اکانت و معرفی کلن های بازی کلش آف کلنز توسط تیم گجت نیوز طراحی ، راه اندازی و مدیریت می گردد.

مخاطبان سایت بازار کلش چه کسانی هستند :

بازار کلش 2 دسته مخاطب دارد؛ دسته اول آگهی دهندگان و دسته دوم بازدید کنندگان.

آگهی دهندگان :

برای آگهی دهندگان در سایت بازار کلش دو امکان فراهم شده است.ثبت آگهی فروش اکانت بازی کلش آف کلنز و همچنین معرفی کلن بازی کلش آف کلنز.آگهی دهندگان دسته اول کسانی هستند که قصد فروش اکانت خود در بازی را داشته و با پرداخت هزینه ای ناچیز آگهی فروش اکانت خود را در معرض دید هزاران بازدیدکننده قرار می دهند.دسته دوم آگهی دهندگان هم می توانند کلن خود را در بازی کلش آف کلنز معرفی کنند تا دیگران بتوانند به کلن آنها ملحق گردند.

تمام مراحل ثبت ، پرداخت هزینه و نمایش آگهی به صورت آنلاین بوده و روند ثبت آگهی بسیار ساده و کاربر پسند می باشد ، هرچند که راهنمای تصویری ثبت نام در سایت و ثبت آگهی هم در سایت بازار کلش قرار داده شده است.

کلش آف کلنز
هر آگهی دهنده دارای یک صفحه اختصاصی در بازار کلش خواهد بود که کاربران ضمن دسترسی به اطلاعات آگهی می توانند از طریق فرم مخصوص هر آگهی دهنده با وی ارتباط برقرار کنند.آگهی دهندگان همیشه می توانند اطلاعات مربوط حساب کاربری و یا آگهی های ثبت شده خود را در داشبورد اختصاصی خود مدیریت نمایند.

بازدید کنندگان :

بازدیدکنندگان وب سایت بازار کلش 3 دسته هستند :

دسته اول افرادی می باشند که به دنبال خرید اکانت بازی کلش آف کلنز هستند.این افراد با ورود به سایت بازار کلش و انجام یک جستجوی ساده که در وب سایت به صورت ویژه طراحی گردیده است ، می توانند به آگهی های فروش اکانت در بازار کلش دسترسی پیدا کرده و ضمن مقایسه قیمت ها و ویژگی های اکانتها ، اکانت مورد نظر خود را انتخاب و با شخص آگهی دهنده جهت انجام فرایند خرید ، تماس بگیرند.

دسته دوم افرادی هستند که به دنبال ملحق شدن به یک کلن خوب در بازی کلش آف کلنز می گردند.این دسته از بازدیدکنندگان هم با انجام یک جستجوی ساده قادر به یافتن کلن های معرفی شده در بازار کلش و ملحق شدن به آنها می باشند.

دسته سوم هم افرادی می باشند که به دنبال مقالات ، آموزش ها ، اخبار و در کل مطالب مربوط به بازی کلش آف کلنز هستند.این بازدیدکنندگان هم می توانند به بخش ویژه مطالب بازی کلش آف کلنز مراجعه کرده و به اطلاعات مورد نظر خود برسند.همچنین امکان دسترسی به تمام مقالات منتشر شده در گجت نیوز درباره بازی کلش آف کلنز هم در بازار کلش فراهم شده است.

چگونه وارد بازار کلش شوم ؟

بازار کلش یکی از زیر مجموعه های گجت نیوز می باشد ، پس برای ورود به بازار کلش فقط کافیست آدرس clash.gadgetnews.ir را در مرورگر خود وارد نمایید.

ورود به بازار کلش قوانین راهنما ثبت نام ارسال آگهی

کلش آف کلنز
هزینه ثبت آگهی چقدر است ؟

هزینه ثبت آگهی در سایت بازار کلش ، با توجه به نوع آگهی متفاوت می باشد.به این صورت که هزینه ثبت آگهی های فروش اکانت مبلغ 15 هزار تومان و هزینه ثبت آگهی های معرفی کلن تنها 2 هزار تومان می باشد.

فرصتی استثنایی !

تیم گجت نیوز به مناسبت افتتاح وب سایت بازار کلش و همچنین عید نوروز پیشنهاد شگفت انگیزی برای شما دارد :

از ساعت ۲۱ امروز 1393/12/28 تا پایان روز 1394/01/13 ثبت تمام آگهی ها با تخفیف ویژه خواهد بود !

به این ترتیب که هزینه ثبت آگهی های فروش اکانت تنها 5000 تومان و هزینه ثبت آگهی های معرفی کلن تنها 1000 تومان خواهد بود.

شما می توانید پیشنهادات و انتقادات خودتان را در مورد این وب سایت از طریق فرم تماس با ما در بازار کلش و یا آدرس ایمیل clash.gadgetnews.ir@gmail.com برای تیم گجت نیوز ارسال فرمایید.

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازار کلش اف کلنز

تبلیغات