وب سایتی که به شما می گوید کامپیوترتان قادر به اجرای بازی GTA V هست یا نه ! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وب سایتی که به شما می گوید کامپیوترتان قادر به اجرای بازی GTA V هست یا نه ! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وب سایتی که به شما می گوید کامپیوترتان قادر به اجرای بازی GTA V هست یا نه !
,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

دیگر چیزی به عرضه رسمی نسخه کامپیوتر بازی محبوب و پرطرفدار GTA V باقی نمانده و طرفدارن این بازی شمارش معکوس برای عرضه آن را شروع کرده اند.اما یکی از دغدغه های کاربران پس از عرضه بازی های جدید توانایی اجرای صحیح و بدون مشکل آن بازی در کامپیوتر آنها است که بدون این موضوع در مورد بازی پرطرفدار GTA V صدق می کند.

طبق روال معمول، برای تمام بازی ها مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی منتشر می گردد که این مشخصات را در مورد بازی GTA V را پیش از این در مطلبی به اطلاع شما رساندیم.اما وب سایت cpugrade در یک حرکت جالب ، صفحه ای را طراحی کرده که شما از طریق آن می توانید بفهمید که کامپیوترتان قادر به اجرای بازی GTA V هست یا نه !

در این وب سایت تمام اجزای مورد نیاز یک سیستم برای اجرای بازی را که شامل پردازنده مرکزی ، حافظه رم ، پردازنده گرافیکی ، مقدار فضای ذخیره سازی و سیستم عامل می شود قرار گفته و کاربر با کلیک بر روی هرکدام از این قطعات و پیدا کردن سخت افزار سیستم خود متوجه خواهد شد که آن قطعه از کامپیوتر وی قادر به اجرای بازی GTA V هست یا خیر.

لینک ورود به صفحه مربوطه در وب سایت cpugrade

 

وب سایتی که به شما می گوید کامپیوترتان قادر به اجرای بازی GTA V هست یا نه ! گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات