شوالیه آرکام ( Arkham Knight ) آخرین سری از بازی محبوب بتمن است که توسط استودیو Rocksteady در حال ساخت می باشد و قرار است پایان داستان بتمن باشد.در این نسخه Scarecrow با همکاری تمام خلاف کاران قصد دارند تا بتمن را نابود سازند همچنین در این بین نیز دشمنی تازه و قدرتمند با نام Arkham Knight وجود دارد که با بتمن بارزه خواهد کرد.امروز مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی منتشر شده است.

داستان Batman:Arkham Knight حدودا ۱۲ ماه پس از مرگ جوکر جریان دارد.شهر پس از مرگ جوکر در امنیت به سر میبرد تا این که Scarecrow برای کنترل شهر و انتقام از بتمن باز میگردد.او شکست بتمن را از زمانی که در نسخه ی Arkham Asylum توسط وی دستگیر شد تابه حال برنامه ریزی کرده است.Scarecrow با اتحادی که با سایرین خلافکاران کرده است میتواند یک بار برای همیشه بتمن را نابود سازد و این سخت ترین چالش بتمن در تمام عمر خود بوده است .

حالا مشخصات مورد نیاز برای اجرای بازی Batman: Arkham Knight بر روی PC اعلام شده است.در این لیست که توسط انویدیا و با همکاری Rocksteady منتشر شده، حداقل سیستم مورد نیاز، سیستم پیشنهادی و سیستم آخر برای گرفتن بهترین تنظیمات برای این بازی ارائه داده شده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز

پردازنده: Intel Core i5-750 2.67GHz یا AMD Phenom II X4 985 3.4GHZ

حافظه: ۶ گیگابایت

کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 660 با دو گیگابایت حافظه گرافیکی

سیستم عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز هفت، ویندوز ۸.۱

فضای ذخیره سازی: ۴۵ گیگابایت

سیستم پیشنهادی

پردازنده: Intel Core i7-3770 3.4GHz یا AMD FX-8350 4.0GHZ

حافظه: ۸ گیگابایت

کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 760 با سه گیگابایت حافظه گرافیکی

سیستم عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز هفت، ویندوز ۸.۱

فضای ذخیره سازی: ۵۵ گیگابایت

 حداکثر سیستم مورد نیاز ( اولترا )

پردازنده: Intel Core i7-3770 3.4GHz یا AMD FX-8350 4.0GHZ

حافظه: ۸ گیگابایت

کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 980 با سه گیگابایت حافظه گرافیکی

سیستم عامل: نسخه ۶۴ بیتی ویندوز هفت، ویندوز ۸.۱

فضای ذخیره سازی: ۵۵ گیگابایت

در لیست گفته نشده که چرا برای حداقل سیستم مورد نیاز فضای هارد کمتری مورد نیاز است اما شاید به دلیل وجود یک پک برای رزولیشن بالاتر است. به علاوه مشخص نشده بازی بر روی بالاترین سیستم گفته شده چه فریم ریت و رزولیشن در خروجی خواهد داشت.

Batman: Arkham Knight در تاریخ ۸ تیر عرضه خواهد شد.

منبع : VG247


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سیستم عامل مورد نیاز , سیستم مورد نیاز bf1

تبلیغات