اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

نسخه جدید بازی محبوب Need for Speed پنج شنبه معرفی می شود - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسخه جدید بازی محبوب Need for Speed پنج شنبه معرفی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چندی پیش شرکت الکترونیک آرتز گزارش برنامه ها ی خود در سال ۲۰۱۵ را منتشر کرد که در آن نام قسمت جدیدی از مجموعه بازی های Need for Speed هم به چشم می خورد.حالا Electronic Arts ساعاتی پیش در صفحه ی رسمی فیس بوک اش اعلام کرد که نسخه جدید جدید بازی محبوب Need for Speed را در پنج شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ رسما معرفی خواهد کرد.

این رونمایی در قالب نگاه اولیه به بازی خواهد بود؛ در نتیجه نباید منتظر نمایش روند بازی و معرفی مکانیک های اصلی آن باشیم. البته به احتمال زیاد، اطلاعات بیش تری از این بازی در جریان بزرگ ترین رویداد بازی در جهان یعنی نمایشگاه E3 منتشر خواهد شد.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

به همراه اطلاعیه الکترونیک آرتز در فیس بوک، تصویری هم منتشر شده که با کمی دقت می توان دو ماشین تیون شده برای انجام مسابقات شهری را در آن مشاهده کرد. عده ای بر این باورند که این موضوع می تواند نشان از ساخته شدن قسمت سوم از خرده سریUnderground باشد.

همچنین لازم است بدانید که رونمایی از نسخه جدید بازی Need for Speed از طریق کانال رسمی الکترونیک آرتز در یوتیوب صورت می گیرد.

منبع : gematsu

نسخه جدید بازی محبوب Need for Speed پنج شنبه معرفی می شود گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات