آدم ها با خاطراتشان زندگی می کنند.خاطرات تلخ شیرینی که شاید کم رنگ شوند اما هیچگاه از یاد ما نخواهند رفت.گاهی یک فیلم ، موزیک و یا یک بازی ویدیویی آنقدر برای ما خاطره انگیز است که حتی پس از گذشت سال ها می تواند برایمان جذاب و دوست داشتنی باشد.به همین دلیل است که اخیرا برخی بازی های خاطره انگیز گذشته قرار است به گوشی های هوشمند بیاییند.پس از خبر نسخه جدید بازی خاطره انگیز Snake برای گوشی های هوشمند، حالا نوبت به بازی نوستالژیک پک من (Pac-Man) رسیده تا سر از اسمارت فون های امروزی درآورد.

قرار است یکی از استودیوهای بازی سازی شعبه اروپای شرکت نامکو بندای بازی Pac-Man 256 را بسازد که دنباله ی بازی مشهور Pac-Man است. زمان دقیق عرضه ی این بازی مشخص نشده است؛ ولی در تابستان امسال کاربران می توانند این عنوان را روی گوشی های هوشمند و تبلت های شان بازی کنند.

البته این نسخه با چیزی که پیش از این دیده اید، متفاوت خواهد بود؛ چرا که شخصیت اصلی آن یعنی پک من در دنیایی جدید به ماجراجویی می پردازد. این دنیا که بر پایه ی مرحله ی ۲۵۶ این بازی طراحی شده است، تجربه ای جدید می آفریند؛ تجربه ای که مخصوص امروز و گجت های امروزی است.

منبع : businessinsider

تبلیغات