loading...

 

گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
درهای نمایشگاه CES در حالی روی بازدیدکنندگان گشوده شد که بیشترین تعداد غرفه دار را طی ادوار برگزاری خود تجربه می کرد.
 
3100 غرفه دار از کشورهای مختلف جهان گرد هم آمده اند تا آخرین محصولات و خدمات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند. 
نمایشگاه CES امسال علاوه بر بیشترین شرکت کننده (غرفه دار) شاهد هجوم خیل عظیمی از مشتاقان فناوری اطلاعات از سراسر دنیاست به طوری که این تعداد بازدیدکننده در ساعات اولیه، برگزارکنندگان را غافلگیر کرد. هرچند که برگزارکنندگان دو روز قبل را به اصحاب رسانه ها اختصاص داده بودند تا آنان بتوانند با خیال راحت محصولات ارائه شده را مشاهده کنند، اما شلوغی روز افتتاحیه تمامی شهر را تحت تاثیر قرار داد. در روز نخست می توان گفت تقریبا تمامی فضای شهر لاس وگاس به تسخیر نمایشگاه CES درآمد و در طول بلوار لاس وگاس (معروف ترین خیابان شهر)، عابران با گردنبندهای CES در حال تردد بودند. حضور پرشور بازدیدکنندگان، اصحاب رسانه و شرکت های بزرگ و کوچک، زمزمه رونق بازارفناوری را در این سال های رکود اقتصادی به گوش همه رساند. 
تقریبا از همه رسانه های معتبر برای پوشش این رویداد عظیم خبرنگار و گزارشگر به این نمایشگاه اعزام شده و شاید بتوان گفت کمتر رویدادی این تعداد روزنامه نگار به خود دیده طوری که فضای بزرگی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده هم پاسخگوی آنان نبود و به ناچار خبرنگاران با رایانه های خود روی زمین و در کف راهروهای خارج از آن مشغول تهیه و ارسال گزارش ها هستند. 
غرفه داران هم با هیجان و اشتیاق خاصی به معرفی محصولات و خدمات خود می پردازند به طوری که برای دیدن محصولات شان از میان جمعیت روزنه ای یافت. 
 
گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
پاناسونیک امسال بسیار پررنگ در نمایشگاه شرکت کرده است. از غرفه آرایی تا استفاده از جاستین تیمبرلیک برای معرفی محصولات جدید.
 
گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
امسال به واقع سال تلویزیون های سه بعدی است، هر چند تلاش شرکت های سازنده بر حذف عینک از این محصول است اما همزمان روی بهبود عملکرد عینک های فعلی نیز متمرکز هستند. در اینجا تلویزیون سه بعدی با عینک پولاریزه هایر هم امسال غرفه خود را با صفحه های نمایش ریز و درشت تزیین کرده بود. 
 
 
گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
شرکت شارپ امسال به جز ارائه بزرگ ترین تلویزیون سه بعدی بدون عینک جهان انواع و اقسام تلویزیون های بدون سیم را در غرفه خود ارائه کرده بود.
 
 
گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
یک ماشین هوشمند از پاناسونیک که تقریبا تمام جلوی داشبورد ماشین را با یک صفحه نمایش پوشانده است.
 
 
گزارشی تصویری از CES 2012 - آکا
مدیا سنتر از جمله شلوغ ترین نقاط نمایشگاه امسال است. تقریبا همه رسانه های معتبر جهان در این نمایشگاه نمایندگانی دارند و این تعداد آنقدر زیاد است که جا برای نشستن بسیاری از آنان هم نیست.
تبلیغات