نسل بعدی Xbox مجهز به پردازنده 16 هسته ای است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نسل بعدی Xbox مجهز به پردازنده 16 هسته ای است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

 

آخرین شایعات درز کرده به اینترنت در مورد ایکس باکس 720 مایکروسافت، حاکی از این هستند که نسل بعدی کنسول بازی مایکروسافت قرار است مجهز به پردازنده 16 هسته ای بوده و در سال 2013 به بازار عرضه شود. به نظر شما دلیل استفاده مایکروسافت از چنین پردازنده قدرتمندی در کنسول بازی ایکس باکس چیست؟ و با توجه به این پردازنده غول آسا، مایکروسافت چه کارت گرافیکی در این کنسول به کار خواهد گرفت؟

بر اساس شایعات، مایکروسافت قصد دارد کنسول جدید خود را با پردازنده 16 هسته ای IBM Power PC، به بازار عرضه کند. این کنسول بازی جذاب همچنین مجهز به گرافیک بسیار قدرتمند از سری AMD Radeon HD 7000 خواهد بود. دلیل کاربرد چنین سخت افزار قدرتمندی در کنسول مایکروسافت چیست؟
یکی از خبرگزاری ها اعلام کرده که استفاده از چنین پردازنده قدرتمندی برای کنسول بازی، غیرعاقلانه و غیرضروری به نظر می رسد. نظر شما در مورد کاربرد این پردازنده در Xbox 720 چیست و چه قابلیت های دیگری قرار است بر روی آن اعمال شود؟


منبع :CNET

نسل بعدی Xbox مجهز به پردازنده 16 هسته ای است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات