Samsung Cloud Gaming :E3 2012 بازی آنلاین با تلوزیون های هوشمند سامسونگ بدون نیاز به کنسول! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Samsung Cloud Gaming :E3 2012 بازی آنلاین با تلوزیون های هوشمند سامسونگ بدون نیاز به کنسول! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 

 

اگر پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی باشید، حتما می دانید که تب استفاده از فضای ذخیره سازی و رایانش ابری یا کلود مدتی است بسیار همه گیر و داغ شده است. سامسونگ روز گذشته در E3 با افزودن بخشی دیگر به فضای کلود، به دنیای بازی ها هم وارد شد.

این شرکت با همکاری Gaikai قرار است که پلتفرم بازی های ویدیویی بر پایه کلود را برای پخش و استفاده روی تلویزیون های هوشمند Samsung LED 7000 و بالاتر که تولید 2012در آمریکا عرضه کند.

سرویس بازی بر پایه کلود به کاربران اجازه می دهد که بدون نیاز به کنسول بازی، همانطور که از محتوای شبکه های کابلی روی اسمارت تی وی خود بهره می برند، مشغول بازی با برخی از بزرگترین عناوین دنیای گیم و کیفیتی همانند کنسول های مدرن بازی شوند. شاید بتوان امکان «امتحان بازی قبل از پرداخت برای خرید آن» را یکی از جذاب ترین و بهترین بخش های این پلتفرم دانست. این بخش به کاربر اجازه می دهد که تمام عناوین بازی موجود در کلود سامسونگ را به صورت آزمایشی بازی کند و درصورتی که بازی را دوست داشت، برای خرید نسخه کامل تحت کلود آن اقدام کند.

سامسونگ اعلام کرده که به زودی مرحله ثبت نام برای تست نسخه بتای سرویس بازی ابری خود را از میان دارندگان اسمارت تی وی سامسونگ در آمریکا آغاز می کند.


منبع:Gizmodo

Samsung Cloud Gaming :E3 2012 بازی آنلاین با تلوزیون های هوشمند سامسونگ بدون نیاز به کنسول! گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات