نئو ژئو یک خانواده از سخت افزار های مخصوص بازی های ویدیویی است که توسط SNK توسعه یافته و به زودی روانه بازار خواهد شد ، این کنسول بازی قابل حمل در 6 دسامبر روانه بازار خواهد شد و بنا به نظر کارشناسان با استقبال خوبی مواجه می شود . برای مشاهده اخبار کاملتر در این زمینه با گجت نیوز همراه باشید .

شرکت سازنده وعده  داده که این دستگاه با صفحه نمایش ال سی دی 4.3 اینچ ، بلندگو های استریوی داخلی ، ورودی هدفون و اسلات افزایش کارت حافظه به بازار عرضه شود ، این دستگاه جدید را می توان با جوی استیک نئو ژئو روی صفحه نمایش دستگاه و نیز اتصال مستقیم دستگاه به تلویزیون یا مانیتور از طریق کابل رابط  HDMI و خروجی صوتی و تصویری استفاده کرد ، علاوه بر همه اینها این دستگاه به طور پیش فرض با 20 بازی از جمله Magician Lord, Metal Slug, Fatal Fury, Puzzled و … وارد بازار خواهد شد . در قسمت پایین می توانید لیست کامل این 20 بازی را ببینید :

قیمت پیشنهادی برای دستگاه 200 دلار است که البته تا زمان ورود به بازار ممکن  است کمی تغیییر کند ما نیز مانند شما منتظر سایر اخبار از این کنسول بازی خواهیم ماند .


منبع : gaming-age


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روش حذف uc newsاز موبایل اندروید

تبلیغات