در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تبلت مخصوص بازی مایکروسافت با نام Xbox Surface در راه است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بعد از معرفی تبلت های ۱۰ اینچی سرفیس مایکروسافت که با سیستم عامل ویندوز ۸ و RT همین شرکت کار می کنند، هم اکنون گزارش شده که این شرکت قدرتمند در حال کار برروی یک مدل ۷ اینچی است. البته ظاهرا هدف اصلی از ساخت این تبلت، “بازی” خواهد بود.

به گفته The Verge، شرکت مایکروسافت در حال کار برروی یک تبلت ۷ اینچی با نام Xbox Surface می باشد، تبلتی که برای بازی کردن طراحی شده است. اعلام شده که این دستگاه دارای یک پروسسور ARM، رمی با ظرفیت بالا و احتمالا سیستم عاملی اختصاصی با هسته سفارشی ویندوز، چیزی شبیه به کنسول ایکس باکس این شرکت است.

همچنین گزارش شده که تبلت Xbox Surface در همان کارخانه ای که تبلت های سرفیس تولید می شوند، تولید خواهد شد. به هر حال وجود نام Xbox برروی این تبلت ۷ اینچی می تواند موضوع بسیار جذابی برای علاقمندان باشد. باید دید مایکروسافت چه برنامه هایی در این زمینه دارد.


منبع : en.gadgetnews

تبلت مخصوص بازی مایکروسافت با نام Xbox Surface در راه است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
تبلیغات