جانم فدای بازی! یک مرد چینی بعد از 40 ساعت بازی کردن درگذشت! - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جانم فدای بازی! یک مرد چینی بعد از 40 ساعت بازی کردن درگذشت! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هدف اصلی از طراحی و عرضه بازی های کامپیوتری، سود آوری برای تولید کننده از طریق فراهم آوردن ساعاتی خوش برای کاربران میباشد.متاسفانه شنیدن خبر مرگ افراد بدلیل بازی کردن های طولانی مدت و بدون هیچ گونه استراحت برای ما عادی شده است.

 

  محققان ثابت کرده اند که بازی کردن به میزان مناسب و کنترل شده نه تنها برای انسان و بیشتر کودکان ضرری ندارد بلکه فوایدی را نیز میتواند به همراه داشته باشد. اما بازی های کامپیوتری نیز همانند دیگر سرگرمی ها و کارهای روزمره ای که ما انجام میدهیم اگر از حالت سرگرمی خارج و به شکل یک اعتیاد دیجیتالی برای ما تبدیل شود میتواند بسیار خطرناک باشد.
سال گذشته بود که یک نوجوان بعد از ۴۰ ساعت بازی کردن Diablo 3 جان خود را از دست داد یا مورد مشابهی که برای یک نوجوان در سنگاپور روی دارد. متاسفانه امروز خبری منتشر شد که فرد دیگری بعد از ۴۰ ساعت بازی آنلاین در Guangxi چین جان خود را از دست داده است.

این مرد چینی که Xiao Jun نام دارد پس از پایان شیفت کاری خود و خوردن غذا شروع به بازی کردن کرد و دست از این کار نکشید تا زمانی که جان خود را از دست داد.


منبع : thestar

جانم فدای بازی! یک مرد چینی بعد از 40 ساعت بازی کردن درگذشت! گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات