معرفی کنسول بازی Hyperkin RetroN 5 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد معرفی کنسول بازی Hyperkin RetroN 5 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کنسول Hyperkin RetroN 5 به زودی یکی از دستگاه هایی خواهد بود که همه ما باید یکی از آن را تهیه کنیم.  این کنسول به گونه ای مهندسی شده است که به شما امکان میدهد تا بازی های رترو قدیمی را از ۷ سیستم بر روی آن بازی کنید.

همچنین بر روی این کنسول می توان از کارتریج های بازی و دسته های قدیمی استفاده کرد، البته اگر هنوز به آن دسته های قدیمی دسترسی دارید. خروجی HDMI آن به شما اجازه می دهد تا بازی های کلاسیک را تا کیفیت ۷۲۰p بر روی تلوزیون HD خود بازی کنید. پورت AV نیز هنوز برای اتصال آن به تلوزیون های قدیمی وجود دارد تا اگر تمایل داشتید بازی ها را بر روی تلوزیون قدیمی خود بازی کنید و حس و حال زمان گذشته را واقعا احساس کنید این امکان وجود داشته باشد.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

۵ درگاه کارتریج بر روی دستگاه وجود دارد که از کارتریج های NES، SNES، Genesis، Famicom، Game Boy Advance، Game Boy Color و Game Boy اصلی پشتیبانی خواهد نمود.

تاکنون قیمتی برای RetroN 5 اعلام نشده ولی مدیران Hyperkin اعلام کرده اند که می خواهند قیمت آن را زیر ۱۰۰ دلار نگه دارند. به همراه دستگاه ۲ دسته بازی بلوتوثی نیز بدون هزینه اضافی عرضه می گردد. زمان عرضه آن بعد از ماه جون اعلام شده است.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی
,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

آیا شما هم دوست دارید خاطرات گذشته خود را با RetroN 5 زنده کنید؟


منبع : en.gadgetnews

معرفی کنسول بازی Hyperkin RetroN 5 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات