اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تماشا کنید : دموی حیرت انگیز موتور گرافیگ بازی Unreal Engine 4 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تماشا کنید : دموی حیرت انگیز موتور گرافیگ بازی Unreal Engine 4 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تماشا کنید : دموی حیرت انگیز موتور گرافیگ بازی Unreal Engine 4
,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

 Unreal Engine یک موتور بازی به حساب می آید که بسیاری از شرکت ها برای توسعه بازی هایشان از آن استفاده می کنند. حالا دموی جدید به شما نشان می دهد که بازی هایی که از این موتور استفاده خواهند کرد، دارای چه کیفیت گرافیکی خواهند بود.

قرار بوده که این ویدیو در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سانفرانسیسکو به نمایش در بیاید. اما پیش از آن لو رفته و در اینترنت منتشر شده است.تاکید شده که تمام چیزهایی که در این ویدیوی دمو می بینید، توسط پردازش گرافیکی مدل سازی شده اند و نقاشی آماده نیستند. حتی کوه هایی که در اواخر ویدیو در دور دست ها دیده می شوند.

این ویدیو توسط کارت گرافیک انویدیا GTX 680 اجرا شده و قرار بوده که یک بازی واقعی باشد. هرچند فعلا به صورت یک ویدیو دمو ارایه شده است.

تماشا کنید : دموی حیرت انگیز موتور گرافیگ بازی Unreal Engine 4 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات