اخرین مطالب آکاایران

قابلیت پشتیبانی از کنترلر PlayStation 3 DUALSHOCK 3 در اسمارت فون های Xperia سونی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قابلیت پشتیبانی از کنترلر PlayStation 3 DUALSHOCK 3 در اسمارت فون های Xperia سونی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

به نظر می رسد که سونی به دنبال استفاده از امکانات بومی خود در اسمارت فون های اندرویدی است، البته اسمارت فون هایی که توسط این شرکت ژاپنی تولید می شوند. یکی از این امکانات، قابلیت پشتیبانی از کنترلر PlayStation 3 DUALSHOCK 3 در اسمارت فون های اندرویدی است.

این بدان معناست که دارندگان اسمارت فون های این شرکت می توانند براحتی از کنترلرهای PS3 DS3 برای انجام بازی های مورد علاقه خود برروی اسمارت فون های اندروید استفاده کنند، آنهم بدون نیاز به هرگونه هک یا روت کردن دستگاه.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

این قابلیت از طریق منو Setting اسمارت فون Sony Xperia SP به نمایش گذاشته شد. منویی تحت عنوان DUALSHOCK 3 wireless controller وجود دارد که این کار را انجام می دهد. برای انجام اینکار می بایست یکبار کنترلر را از طریق کابل USB به دستگاه متصل نمود و سپس می توان بطور وایرلس از طریق بلوتوث به استفاده از آن پرداخت.
به نظر می رسد که پرچمدار شرکت سونی یعنی اکسپریا Z نیز این قابلیت را از طریق یک آپدیت دریافت نماید.


منبع : en.gadgetnews

قابلیت پشتیبانی از کنترلر PlayStation 3 DUALSHOCK 3 در اسمارت فون های Xperia سونی گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات