منتظر نسخه جدید بازی زیبا و جذاب پرندگان خشمگین در 26 اردیبهشت ماه باشید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد منتظر نسخه جدید بازی زیبا و جذاب پرندگان خشمگین در 26 اردیبهشت ماه باشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرکت Rovio به دوستداران بازی محبوب Angry Birds مژدگانی مهمی داده است. نسخه جدید فصل ها (Seasons) این بازی با نام Dubbed Abra-Ca-Bacon در تاریخ ۱۶ ماه می(۲۶ اردیبهشت) منتشر می گردد. بنابر گفته این شرکت، نسخه جدید از قابلیت های جالبی برخوردار خواهد بود.

یکی از قابلیت های جدید، ابزار جادویی است که با استفاده از آن می توانید پرنده های خشمگین، خوک ها و… را با سرعتی بالا پرتاب کرد. همچنین ۳۰ مرحله جدید به همراه ۶ مرحله جایزه نیز به آن اضافه شده است. در فیلم زیر تریلر نسخه جدید را مشاهده می فرمایید:

همانطور که اشاره شد نسخه جدید پرندگان خشمگین در تاریخ ۱۶ ماه می(۲۶ اردیبهشت) منتشر می گردد و برای سیستم عامل های ios و اندروید از طریق اپ استور و گوگل پلی در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین کاربران ویندوز و مک نیز از همان تاریخ می توانند نسخه جدید را دریافت کنند.


منبع : en.gadgetnews

منتظر نسخه جدید بازی زیبا و جذاب پرندگان خشمگین در 26 اردیبهشت ماه باشید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات