مایکروسافت نسخه ی جدید کنسول Xbox 360 را روانه ی بازار خواهد کرد - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت نسخه ی جدید کنسول Xbox 360 را روانه ی بازار خواهد کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در ماه گذشته مایکروسافت از نسل بعدی کنسول بازی خود پرده برداشت. حالا با شروع نمایشگاه E3 که بیشتر روی بازی های کنسولی متمرکز می شود، نوبت به بازگو کردن جزئیات بیشتر و رونمایی از عناوین جدید رسیده است. در این میان نسخه ی جدیدی از کنسول محبوب Xbox 360 هم معرفی شده است که به بررسی بیشتر آن می پردازیم.

همان طور که گفته شد مایکروسافت نسخه ی دیگری از کنسول Xbox 360 را روانه ی بازار خواهد کرد. نسخه ی جدید کوچکتر، باریک تر و کم سروصداتر است. اما آیا مشتریان این کنسول کهنه را می خرند؟ آیا بازی های جالبی برای آن عرضه خواهد شد؟

پاسخ این است که مایکروسافت برای این موضوع مهم از پیش برنامه ریزی کرده و قرار است صدها عنوان بازی جدید را در ماه ها و سال های آتی برای این دسته از مشتریان خود آماده کند.

یکی دیگر از برنامه های مایکروسافت جایزه هایی است که به صورت ماهانه به دارندگان حساب طلایی ایکس باکس لایو می دهد، جایزه ی مورد نظر 2 بازی رایگان است که قطعاً برای بازی خورها بسیار وسوسه کننده می باشد.

خبرهای بیشتر را در صفحه اختصاصی نمایشگاه E3 مطالعه کنید.


منبع : en.gadgetnews

مایکروسافت نسخه ی جدید کنسول Xbox 360 را روانه ی بازار خواهد کرد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات