اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

Xbox One مایکروسافت آبان ماه به بازار می آید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Xbox One مایکروسافت آبان ماه به بازار می آید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

نمایشگاه E3 شب گذشته کار خود را رسما آغاز کرد وبا شروع نمایشگاه E3 شاهد اخبار جدید در مورد کنسول بازی ایکس باکس وان مایکروسافت بودیم. مایکروسافت چند هفته پیش کنسول بازی جدیدش را معرفی کرد و حالا جزییات بیشتری از آن اعلام شده است. در ادامه با جزئیات بیشتر گجت نیوز را همراهی کنید .

مشخص شد که آبان ماه منتظر ارایه این کنسول به بازار خواهیم بود و قیمت آن ۴۹۹ دلار خواهد بود. قیمت ایکس باکس وان نسبت به مدل ۳۶۰ حدود ۱۰۰ دلار گران تر است که این خبر خوبی به حساب نمی آید. هرچند نباید فراموش کنیم که سنسور کینکت هم روی آن ارایه خواهد شد.

,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

 جالب اینجاست که مایکروسافت شب گذشته یک نسخه جدید از کنسول نسل قبلی یعنی ایکس باکس ۳۶۰ هم معرفی کرد که بخشی از طراحی اش را از ایکس باکس جدید وام گرفته است. این شرکت قول داده که طی سال های آینده همچنان صدها بازی برای این کنسول ارایه خواهد شد. قیمت این مدل ۲۰۰ دلار برای ۴ گیگابایتی خواهد بود. در کنار آن اعلام شد که اگر عضو طلایی ایکس باکس لایو باشید ماهیانه ۲ بازی رایگان دریافت خواهید کرد که نخستین آنها Assassin"s Creed 2 و Halo 3 خواهد بود.

خبرهای بیشتر را در صفحه اختصاصی نمایشگاه E3 مطالعه کنید.


منبع : engadget

Xbox One مایکروسافت آبان ماه به بازار می آید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات