آکایران :بازی های ایکس باکس 360 در ایکس باکس وان
/section>

مایکروسافت با معرفی قابلیت Backwards Compatibility طرفداران ایکس باکس وان را خوشحال کرد زیرا حال می توانستند از بازی های Xbox 360 در کنسول نسل هشتمی خود لذت ببرند. زومجی در مقاله ی جدید خود، نگاهی به این قابلیت پرطرفدار انداخته است.

بنا به گزارش آکاایران : وقتی  مایکروسافت قابلیت Backwards Compatibility را معرفی کرد که در معنای کلمه سازش پذیری وارونه خوانده می شود و اجازه اجرای بازی های ایکس باکس 360 را روی ایکس باکس وان می دهد به جرات می توان بگوییم که شدیدا شگفت زده شدیم. حتی اگر سیستم پیچیده گرافیکی ایکس باکس 360 را نسبت به سیستم بسیار متفاوت سخت افزاری ایکس باکس وان فاکتور بگیریم، باید بدانیم که انجام برگرداندن پردازنده سه هسته ای 3.2 GHz PowerPC کنسول ایکس باکس 360 به پردازنده های Jaguar کنسول ایکس باکس وان وظیفه بسیار سنگین و دشواری است؛ کاری که تیم مهندسی مایکروسافت به خوبی از پس آن برآمدند. دستیابی به چنین کاری و راه انداختن چنین سیستمی که به خوبی هر چه تمام کار کند، موفقیت بسیار عالی و فوق العاده ای است.

برای مشاهده کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

ایکس باکس 360

آکاایران: زومجی: آشنایی با قابلیت پشتیبانی بازی های ایکس باکس 360 در کنسول ایکس باکس وان

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید. شما همچنین می توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید.

زومجی

منبع :

ایکس باکس 360


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گرافیک ایکس باکس 360

تبلیغات