پلی استیشن 4
کنترلرهای بازی از جنس طلا

اوایل هفته خبری منتشر شد که برای گیمرها و طرفداران کنسول های نسل جدید جالب توجه بود و به سرعت، به یکی از مهم ترین تیترهای خبری منابع مختلف تبدیل شد. تولید کنترلر هایی فوق العاده خاص برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، از جنس طلای 24 عیار!

 ColorWare که پیش از این هم سابقه ی تولید ابزارهای شخصی سازی شده ی جالبی را داشته، اوایل هفته ی گذشته از کنترلر هایی از جنس طلای 24 عیار پرده برداشت که زیبایی فوق العاده ی دارد. این کنترلر ها با قیمت 300 دلار، یعنی قیمتی برابر با کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، برای فروش معرفی شدند و با توجه به قیمت آنها که مسلما هر کسی از عهده ی خریدشان بر نمی آید، تنها 25 عدد از هر کدام از این کنترلر ها به تولید رسید.

پلی استیشن 4

پلی استیشن 4

شاید برای شما هم عجیب باشد اما باید بگوییم که تمام این 50 کنترلر به فروش رفته اند! ColorWare تایید کرده است که کنترلر های سونی بسیار زود تر از ایکس باکس وان به اتمام رسیده اند که این موضوع می تواند شکست دیگری برای مایکروسافت در رقابت های اخیرش با سونی و پلی استیشن 4 قلمداد شود. البته از طرفی، به نقل از kotaku  این موضوع را می توان به نفع مایکروسافت هم برداشت کرد. چرا که از این خبر می توان نتیجه گرفت که طرفداران ایکس باکس وان بسیار باهوش تر از طرفداران پلی استیش 4 بوده اند و قیمتی معادل یک کنسول کامل را، برای یک کنترلر تجملی خرج نکرده اند. نظر شما درباره ی این موضوع چیست؟ آیا خرید کنترلر بازی از جنس طلا را منطقی می دانید؟

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

تبلیغات