بررسی زومجی: دو سال عملکرد کنسول Wii U - بازی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بررسی زومجی: دو سال عملکرد کنسول Wii U ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شرکت کهنه کار نینتندو که از قدیمی ترین بازی سازان و فعالان صنعت بازی و سرگرمی دنیا به شمار می رود، در نسل هشتم کنسول ها روبه روی دو حریف جوان تر، مایکروسافت و سونی با کنسول Wii U چندان خوب عمل نکرده است. زومجی فراز و نشیبت ها کنسول Wii U را طی دو سال اخیر بررسی کرده است.

کنسول نسل هشتمی نینتندو از همان لحظه ای که معرفی شد، دست به گریبان هزار نوع مشکل شد. اصلا لازم نبود برای مشکلات اش راه دوری می رفتیم، همان اسم اش به تنهایی یک اشتباه به شمار می رفت. اسمی که باعث شد خیلی از مشتری ها و حتی کارکشته های صنعت هم به طور اشتباه فکر کنند که گیم پد Wii U (وی یو) فقط چیزی مثل ارتقائی کوچک بر همان کنسول قبلی Wii است. همینطوری که دامنه ی این سوءبرداشت وسیع تر می شد، دپارتمان بازاریابی و تبلیغات نینتندو هم در برطرف کردن اش و اطلاع رسانی دوباره به مردم، شکست خورد و خیلی سریع، نکات مثبت عرضه ی نینتندو در میان ابری از اشتباهات و سردرگمی ها پنهان شدند.

مقاله مرتبط:

Wii U خیلی آرام فروخت. به شکلی که در نهایت کیلومترها از چیزی که نینتندو انتظار داشت، از موفقیت و سوددهی جا ماند. در نتیجه، کنسول آن طور که لازم بود نتوانست پشتیبانی خوبی از سوی کمپانی های ثانویه (third-party) داشته باشد و همین در ادامه Wii U را به زوال کشاند و سبب روی برگرداندن عموم مشتریان از آن شد. مخصوصا کسانی که روزی در تبدیل شدن Wii به چنان دستگاه خارق العاده ای نقش اصلی را داشتند.

حالا دو سال گذشته و در طول این مدت نینتندو کم کم دارد کمبود های کنسول اش را با چیزهای هیجان انگیز دیگری مثل عروسک های Amiibo و انحصاری های کلاس بالا و با شخصیت پُر می کند. حالا که داریم به تعطیلات سال نو نزدیک می شویم، کنسول های نسل حاضر بیشتر از هر وقت دیگری، وارد دوره ی حساس خود شده اند. پس در این مقاله نگاهی به وضعیت این روزهای Wii U می اندازیم تا ببینیم این سیستم بعد از دو سال زندگی و یک سال عرضه ی زودتر از پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در چه جایگاهی است و آیا اصلا ارزش دارد پول هایمان را خرجش کنیم یا خیر.

برای مطالعه ی این مقاله به قلم رضا حاج محمدی، به وب سایت زومجی مراجعه کنید.

,zoomg , زومجی , wii U ,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی
 

دانیال نوروزی

منبع : zoomit.ir

بررسی زومجی: دو سال عملکرد کنسول Wii U گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات