هکرها بسته نرم افزاری مخصوص توسعه دهندگان ایکس باکس وان را فاش کردند - بازی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هکرها بسته نرم افزاری مخصوص توسعه دهندگان ایکس باکس وان را فاش کردند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هفته ای که گذشت بدترین روزها برای بازی های رایانه ای سال ۲۰۱۴ رقم خورد. روزهایی که حملات بی امان هکرها به شبکه پلی استیشن و ایکس باکس لایو، دسترسی بسیاری از بازیکنان به این شبکه ها را با مشکل مواجه کرد. حالا پس از آرام شدن اوضاع و برگشتن این شبکه ها به حالت معمول، خبری دیگر از هکرها به گوش می رسد.

به نقل از زومجی، این گروه از هکرها که خود را با نام H4LT معرفی کرده اند در صفحه توییتر خود با انتشار یک عکس اعلام کردند نرم افزار مخصوص توسعه دهندگان ایکس باکس یا به اختصار SDK را پیدا کرده و آن را منتشر کرده اند. مایکروسافت این بسته را در اختیار توسعه دهندگان بازی های تحت ایکس باکس وان قرار داده تا به سخت افزار کنسول دسترسی داشته و از تمام توان ایکس باکس در محصولات خود بهره ببرند.

البته انتشار بسته نرم افزاری مخصوص توسعه دهندگان به این معنا نیست که هر کسی با داشتن دانش برنا مه نویسی و آشنایی با معماری ایکس باکس وان می تواند اقدام  به ساخت بازی و برنامه برای این کنسول کند، زیرا با وجود توزیع عمومی این بسته نرم افزاری به دست هکرها، برای انتشار هر محصولی روی این کنسول، فرد یا شرکت سازنده باید مجوز انتشار را از مایکروسافت اخذ کند، اما انتظار می رود با انتشار عمومی این بسته نرم افزاری، در آینده شاهد برنامه ها و بازی های ساخته شده توسط توسعه دهندگان خانگی باشیم.

,Xbox one , Xbox one Hack , هک ایکس باکس وان ,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

این گروه همچنین اعلام کرده که هنوز هیچ حفره امنیتی در این بسته نرم افزاری وجود ندارد اما می توان منتظر ماند تا افرادی که با ویندوز 8 آشنایی دارند، کند و کاو بیشتری در این بسته نرم افزاری و فایل های موجود در آن داشته باشند. این گروه در ادامه، علت انتشار عمومی این بسته نرم افزاری را استفاده جامعه مرتبط با بازی های رایانه ای به منظور امور تحقیقاتی و افزایش خلاقیت در تولید محتوا، عنوان کرده است.

به نظر شما آیا انتشار عمومی این بسته نر م افزاری و استفاده سایر هکرها می تواند آغازی برای هک ایکس باکس وان باشد؟

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

دانیال نوروزی

منبع : zoomit.ir

هکرها بسته نرم افزاری مخصوص توسعه دهندگان ایکس باکس وان را فاش کردند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات