زومجی: نگاه نزدیک به کنسول اِنویدیا شیلد - بازی

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زومجی: نگاه نزدیک به کنسول اِنویدیا شیلد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انویدیا یکی از حاضرین قدرتمند در GDC 2015 بود که از محصولات مورد توجهی رونمایی کرد. در کنار کارت گرافیک جدید تایتان ایکس، شاهد اولین کنسول رسمی این شرکت آمریکایی به نام شیلد بودیم. شیلد یک کنسول اندرویدی است که قصد دارد بیشتر از همتایان خود، به مقوله ی بازی بپردازد و گام های بلندی را در ارائه ی سرویس استریم بازی بردارد.

این روزها اتاق نشیمن مخاطبان بازی های ویدیویی پر از کنسول ها و وسایل سرگرمی است که هر کدام پرچم شرکتی خاص را به دوش می کشند. دستگاه های استریم، ست تاپ باکس های اندرویدی، کنسول های خانگی مانند ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و سینماهای خانگی قدرت گرفته از کامپیوترهای شخصی، همه بخشی از بار سرگرمی اتاق نشیمن را بر عهده گرفته اند و انتخاب های زیادی را به کاربران داده اند. اما این موضوع همان قدر که دست کاربران را برای انتخاب اکوسیستم مورد نظر باز می گذارد، به همان مقدار هم آن ها را گیج کرده و قدرت خرید همه این محصولات نیز یکی دیگر از مشکلات پیش روی کاربران است.

مقاله مرتبط

  • نگاهی به مراسم رونمایی از کنسول اِنویدیا شیلد

اینجا است که انویدیا وارد می شود تا با عرضه شیلد این مشکلات را به حداقل برساند. شیلد یک ست تاپ باکس اندرویدی است که به ادعای سازندگان آن می تواند بازی ها را همانند رزولوشن کنسول های نسل هشتم اجرا کند. همین که به سرسپردن به این کنسول و اکوسیستم اندروید مشتاق می شوید، می توانید از سایر اقلام فروشگاه پلی استور مانند فیلم، موسیقی و سریال نیز بهره مند شوید و از اپلیکیشن هایی مانند نتفلیکس، هولو و پلکس استفاده کنید و همین مقوله این اختیار و اجازه را به شما می دهد تا قابلیت استریم و بازی های ویدیویی را در کنار هم داشته باشید.

برای مطالعه ی کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید.

,انویدیا, shield , nvidia ,ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی

کلیه ی اخبار و مقالات GDC 2015 را در آدرس zoomg.ir/topics/gdc-2015 مشاهده کنید.
 

آرش عیاری

منبع : zoomit.ir

زومجی: نگاه نزدیک به کنسول اِنویدیا شیلد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات