همشهری جوان:
انگار نگاه فیفا و اسپانسرش به
با برازوکا فوتبال واقعی‌تر میشه! برازوکا,جام جهانی,فوتبال,ترفند های بازی


سفت باش و محکم

مهمترین نکته در مورد برازوکا همان چیزی است که اگر چند بار به توپ با برازوکا فوتبال واقعی‌تر میشه! برازوکا,جام جهانی,فوتبال,ترفند های بازی


توپی که پوسته آن زبر نباشد، بسیار بیشتر تحت تاثیر مقاومت هوا و نیروهای آیرودینامیک قرار می گیرد. درزهای محل دوخت پوسته توپ در حقیقت امواج هوا را در هم می شکند و هنگام حرکت توپ به جلو تفاوت میزان فشار هوا در جلو و در پشت توپ کمتر می شود و چون این نیروی منفی کاهش می یابد، توپ می تواند مسافت بیشتری حرکت کند.

برازوکا چه کار می کند؟

این جام محل درخشش ستاره هاست. در این جمله شک نکنید؛ وقتی که برازوکا توپ جام است. گزارش ها نشان می دهد که توپ تولید شده دقیقا همانجایی می رود که فوتبالیست ها شلیک می کنند. این یعنی هر چقدر مهارت و دقت ضربه زننده بیشتر باشد، واکنش توپ هم بهتر است.

مدیران کمپانی آلمانی معتقد هستند که امسال همه فوتبالی واقعی تر خواهند دید. دیگر کمتر شکی وجود ندارد که اگر قرار باشد شوتی مرگبار به گل برسد، حتما ضربه ای مرگبار پشتش بوده.  در این جام باید از مهندسان ضربه آزاد، از زننده های شوت های سنگین ترسید. آنهایی که خوب یاد گرفته اند، حالا با برازوکا فرصت دارند که کار حریفان را تمام کنند.

این توپ مثل یک تفنگ دقیق اسنایپر است. فقط کافی است در اختیار یک شکارچی خوب قرار بگیرد و شکار آغاز شود. دوباره اسم ها را مرور کنید. رونالدو، مسی، فالکائو، پیرلو، اینیستا و ... اینها همان بازیکنانی هستند که می توانند با برازوکا به قلب حریفان دقیق شلیک کنند.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات