سایت بهترین ها در زمین:  ماه‌های اولیه‌ی پس از ارائه‌ی کنسول‌های جدید اغلب یک دوره‌ی تعریف در چرخه‌ی زندگی یک کنسول به شمار می‌روند و در همین دوره است که مالکان یک

هیجان انگیز ترین بازی های کامپیوتر

برترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ های سال 2014 بازی,پلتفرم,xbox


این بازی انتشار یافته توسط سگا، بازیکنان را بر روی یک کشتی وهمناک، بزرگ و نزدیک به یک خشکی بدون هیچ گونه امکانات خاصی قرار می‌دهد، و گیمرها توسط یک سنسور حرکتی و هوش خود باید به دفاع از خود بپردازند. واضح است که توسعه‌دهنده در این بازی، داستان اولیه‌ی ریدلی اسکات، کارگردان فیلم آمریکایی بیگانه را در نظر داشته است، به طوری که اکثریت داستان شامل تنها یک Xenomorph (همان بیگانگان سری فیلم Alien) می‌باشد و هیچ سلاحی جهت کمک به مقابله با آن برای گیمر وجود ندارد. در این بازی گیمر با هدایت آماندا، دختر الن ریپلی به عنوان شخصیت اصلی داستان، در یک فضای مخوف به دنبال مادر گمشده‌ی خود می‌گردد.

از نظر بصری، این عنوان فضایی و خلاقانه به نظر می‌رسد به گونه‌ای که گویی زیبایی فیلم بیگانه (Alien) را به خود جلب کرده است. با تعداد زیادی از بازی‌های تیراندازی اول شخص ارائه شونده به بازار تا اواخر سال جاری، به نظر می‌رسد که Isolation موفق به ارائه‌ی تجربه‌ی کاملا متفاوتی نسبت به دیگر عناوین خواهد شد، اما باید منتظر رقبای جدید برای این بازی باشیم.

تاریخ انتشار : اواخر سال 2014

برترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ های سال 2014 بازی,پلتفرم,xbox


درواقع ویچر3 به داستان گرالت پایان می‌دهد، این قهرمان اکنون به تنهایی و بدون کمک یاران خود به ادامه‌ی مسیر می‌پردازد. توسعه‌دهنده این بازی، CD Projekt Red، بیان کرده که این عنوان بیش از صد ساعت گیم‌پلی را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد و دارای یک داستان غیرخطی و با گیم‌پلی جهان‌باز است. این بازی همچنین به ویژگی‌های زیبایی فضای تیره توجه دارد که سری‌های قبل این مجموعه را از رقبای خود کاملا جدا می‌ساخت.

تاریخ انتشار: در سال 2014 اعلام می‌شود.

برترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ های سال 2014 بازی,پلتفرم,xbox


شایان ذکر است که دیگر عنوان مجموعه‌ی متال گیر، شناخته شده با نام Ground Zeros در ماه مارس منتشر خواهد شد و به عنوان یک مقدمه برای بازی کامل به شمار می‌رود. این بازی یک بازی کامل نیست و همچنین تاکنون مشخص نشده که آیا داستان این بازی ربطی به داستان Phantom Pain دارد یا خیر. توسعه‌دهنده این بازی، مجموعه‌ی کونامی پیش از این اعلام نموده که Phantom Pain بسیار بزرگ‌تر از این مقدمه می‌باشد و بازی زودتر ارائه شونده‌ی گراند زیروز به عنوان نوعی بازی آموزشی و راهنما برای عنوان اصلی اجرا می‌شود.

تاریخ انتشار: در سال 2014 اعلام می‌شود.

برترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ های سال 2014 بازی,پلتفرم,xbox


از نظر ویژگی‌های بصری این بازی دارای تمامی برجستگی‌های نسل بعدی به همراه نورپردازی پیشرفته، بافت ویژه و افکت‌های قابل ملاحظه می‌باشد. تاثیر بازی هیلو بر این بازی کاملا آشکار است، به طوری که طراحی سلاح و وسایل نقلیه به طور خاص یادآور سبک بصری بازی پیشین می‌باشد.

بازی سرنوشت، یک عنوان رازآلود، زیبا و حماسی است و به توسعه‌دهندگان خود به طور قطع جایگاه ویژه‌ای خواهد بخشید.

تاریخ انتشار: نهم سپتامبر 2014

برترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌ های سال 2014 بازی,پلتفرم,xbox

The Division به راحتی یکی از زیباترین عناوین نسل بعد لقب می‌گیرد و به اجرای ترفندهایی می‌پردازد که جهت بهتر شدن بازی طراحی شده‌اند. نقشه جهان این بازی از طریق منویی بر روی مچ کاراکتر قابل دستیابی بوده و به صورت هولوگرافی سه بعدی در سمت راست محیط بازی به نمایش درمی‌آید. رابط کاربری این بازی به طور مستقیم در کنار کاراکتر شناور شده، که پیشرفت قابل توجهی را نسبت به دیگر طراحی‌های رابط‌های کاربری سنگین ارائه می‌دهد.

این بازی زیبا و جالب به نظر می‌رسد، دارای یک محیط بزرگ و جذاب است و نمایش همه‌جانبه‌ای را ارائه می‌دهد. شایعاتی مبنی بر عرضه‌ی The Division در سال 2015 وجود دارد، اما هنوز امیدهایی بر ارائه این عنوان در سه ماهه چهارم سال 2014 نیز بیان می‌شود.

تاریخ انتشار: در سال 2014 یا 2015 اعلام می‌شود.

پلتفرم‌های بازی: Xbox One ،PS4 ،PC


سایر عناوین برتر


عناوین ذکر شده در بالا تنها تعداد انگشت‌شماری از مجموعه‌های در حال توسعه برای کنسول‌های ایکس ‌باکس‌وان، پلی‌استیشن4 و یا دیگر پلتفرم‌ها برای سال 2014 را نشان می‌دهند. بازی‌های قابل توجه‌ی دیگری همچون بازسازی Tomb Raider، بازی نسل بعد MMO از The Elder Scrolls Online، بازی مسابقه‌ای گروهی The Crew، بازسازی از Star Wars Battlefront، و بازی‌های Thief ،Watch Dogs ،Dying Light و بسیاری از عناوین دیگر در حال ارائه می‌باشند.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

هیجان انگیز ترین بازی های کامپیوتر

گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات