علت هنگ کردن کامپیوتر
خرابی رم، ناهماهنگی رم با مادربورد و خرابی کارت گرافیک نیز می توانند از دلایل هنگ کردن کل رایانه باشند...

در صورتی که مشکل هنگ کردن رایانه تنها در هنگام اجرای این بازی خاص و به خصوص در هنگام پخش میان پرده هاست، باید فرض را بر این گرفت که بازی به خوبی نصب نشده است.
در صورت امکان بازی را روی رایانه دیگری نیز نصب کرده و از سلامت دیسک بازی اطمینان حاصل کنید. بازی را دوباره روی رایانه خود نصب کرده و فایل های کتابخانه ای مورد نیاز برای آن را به روز رسانی نمایید.
در صورتی که مشکل هنگ کردن در شرایط دیگر نیز برای رایانه شما اتفاق می افتد، از سلامت هارددیسک رایانه خود اطمینان حاصل کنید. چرا که بسیاری از هنگ های ناگهانی از هارددیسک و خطاهای دیسک ناشی می شود.
خرابی رم، ناهماهنگی رم با مادربورد و خرابی کارت گرافیک نیز می توانند از دلایل هنگ کردن کل رایانه باشند.
این مشکلات اصولا در هنگام اجرای بازی ها و یا برنامه های سنگین گرافیکی خودنمایی می کنند و به همین دلیل در شرایط معمولی، چندان با مشکل هنگ رو به رو نخواهید شد.

منبع: konjkav.com

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

دلیل کارنکردن بارکدخوان در یک کامپیوتر , قفل كردن كامپيوتر در هنگام اجراي بازي , علت کارنکردن بارکدخوان در یک کامپیوتر , هنگ کردن سیستم در هنگام به روزرسانی , علت کند بودن اجرای بازی در کامپیوتر , علت کند بودن بازی ها در کامپیوتر , علت هنگ pes17 در هنگام آغاز بازی , مشکل گرافیکی کامپیوتر برای بازی , کار نکردن کیبورد در هنگام بوت , علت کند شدن بازی در کامپیوتر , دلیل هنگ کردن پیاپی کامپیوتر , علت هنگ كردن كامپيوتر , آموزش رفع هنگی ویندوز , هنگ کردن سیستم prezi , علت هنگ کردن سیستم , کامپیتر برای بازی , چرا بازی کند است , هنگ کردن سیستم , هنگ کردن تون5 , رفع عنگی تبلت

تبلیغات