آکاایران به نقل از برترین ها : در این مطلب که به صورت سریالی در چند بخش به شما ارایه خواهد شد، 50 تا از بهترین بازی های سیستم‎عامل اندروید را به شما معرفی می کنیم. این فهرستی است که گاردین منتشر کرده است و بر اساس آمار سال 2013 میلادی، یعنی سال جاری تهیه و تنظیم شده است.

اندروید برنامه نویس و توسعه دهنده نرم‌افزار بی‌شماری دارد که از سراسر دنیا برنامه و بازی های خود را در گوگل‌پلی به دوستداران و کاربران اندروید ارایه می دهند. 

با ما همراه باشید تا با 50 بازی برتر اندروید از سال 2013 میلادی به بالا آشنا شوید.

Hundreds

(3.25 پوند)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


بازی معمایی Hundreds به این ترتیب است که کاربر باید روی دایره ها کلیک کند تا آنها بزرگ شوند. باید دست کم 100 نقطه بدون لمس آنها اضافه کنید. این بازی بسیار پرپیچ و خم به نظر می رسد اما باید بدانید بسیار آسان و البته، اعتیادآور است.

?Where"s My Mickey

(0.64 پوند)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


این بازی را کمپانی دیزنی تولید کرده است. در این بازی، میکی ماوس به دنبال جمع آوری آب است. این بازی بیش از یکصد مرحله در 5 اپیزود مجزا دارد.

Spelltower

(1.32 پوند)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا

این بازی در واقع بازی با کلمات است. کاربر باید کاشی حروف را در جای مناسب و درست بچیند تا کلمه ای که در پایین نمایش داده می شود را ساخته و تکمیل کند. شاید به نوعی بتوان آن را به تتریس شباهت داد.

Blip Blup

(رایگان)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


این بازی به طرز عجیبی اعتیادآور است و توسط کمپانی انگلیسی ustwo ساخته و منتشر شده است. کاربر باید روی صفحه ای از کاشی های رنگی کلیک کند تا به ترکیب رنگ درست کاشی دست پیدا کند. پیچیدگی بازی نیز کاشی ها و دیوارها هستند. این بازی بیش از 120 مرحله دارد.

Fieldrunners 2

(2.01 پوند)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


اولین نسخه بازی Fieldrunners نیز یکی از بهترین بازی های موبایل بود و در نسخه دوم، ویژگی ها و امکانات بسیاری به آن اضافه شده است. از جمله ویژگی های جدید باید به قرار دادن برج ها برای دفاع بیشتر در مقابل دشمنان اشاره کرد.

CSR Racing 

(رایگان)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


این بازی مسابقه ای رایگان در سال 2012 میلادی یکی از برترین بازی های سیستم عامل iOS بود. اما اکنون نسخه اندرویدی آن نیز موجود است و باز جزو بازی های برتر به شمار می رود. در این بازی کاربر می تواند از کمپانی های بزرگی همچون آئودی یا بی ام و ماشین بخرد.

Cut the Rope: Time Travel

(0.62 پوند)

برترین بازی های سیستم‌عامل اندروید (2) - آکا


هیولا کوچولوی دوست داشتنی طناب را ببر به نام Om Nom در نسخه سوم این بازی همچنان حرکات جالبی دارد. این بازی اعتیادآور در این نسخه حالتی از سفر در زمان  دارد که Om Nom تلاش می کند به نیاکان خود آب‌نبات یا کلوچه برساند. گیم‌پلی این بازی همچون قبل بر اساس حل معما و کاملا فکری است.

Sine Mora

(3.99 پوند)


این بازی پیش از این برای کنسول های بازی ارایه می شد و بازی تفنگی است. اکنون نیز نسخه اندرویدی آن طراحی و منتشر شده است. البته در این نسخه دشمنان زیادی وجود ندارند. اما برای دوستداران بازی های جنگی و هیجانی بسیار مناسب است.

Despicable Me: Minion Rush

(رایگان)


این بازی را کمپانی Gameloft منتشر کرده است و کاربر باید در آن از موانع بی‌شمار عبور کند و دشمنان خود را شکست دهد و همچون بازی Temple Run برود و محبوب خود را از چنگال دشمنان نجات دهد. در طول بازی با خرید و گرفتن بسته های قدرتی راحت تر می توان به هدف رسید.

Super Hexagon

(1.99 پوند)

این بازی ترسناک بسیار اعتیادآور است و کاربر زمان زیادی از وقت خود را صرف آن خواهد کرد به طوری که شاید پس از عدم موفقیت در رد کردن مراحل بازی، دوست داشته باشد گوشی را از پنجره بیرون پرتاب کند. این بازی نیمه اکشن به سرعت عمل بالا و هوش زیاد نیاز دارد.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
تبلیغات