آکاایران به نقل از برترین ها : در این مطلب که به صورت سریالی در چند بخش به شما ارایه خواهد شد، 50 تا از بهترین بازی های سیستم‎عامل اندروید را به شما معرفی می کنیم. این فهرستی است که گاردین منتشر کرده است و بر اساس آمار سال 2013 میلادی، یعنی سال جاری تهیه و تنظیم شده است.  اندروید برنامه نویس و توسعه دهنده نرم‌افزار بی‌شماری دارد که از سراسر دنیا برنامه و بازی های خود را در گوگل‌پلی به دوستداران و کاربران اندروید ارایه می دهند.  

با ما همراه باشید تا با 50 بازی برتر اندروید از سال 2013 میلادی به بالا آشنا شوید.

Punch Quest

(0.63 پوند)

 


Punch Quest نخستین بازی است که قابلیت اصلی آن بر اساس این طراحی شده است که کاربر باید یک تخم مرغ را سوراخ کند تا وارد دنیای جادویی کوتوله ها بشود. این بازی بسیار اکشن، خلاقانه و پرسرعت است. گوشی هایی که صفحه نمایش لمسی دارند برای این بازی مناسب تر هستند.

My Muppets Show

(رایگان)

سیستم عامل اندروید


این بازی را کمپانی دیزنی طراحی کرده است. در این بازی کاربر باید عروسک های پارچه ای برنامه های کودک را مدیریت کند و با موسیقی همراه است. در این بازی بیش از 20 عروسک وجود دارد که باید آنها را شاد نگه دارید و از مهارت هر کدام برای اجرای موسیقی بهره بگیرید.

Tekken Card Tournament

(رایگان)

سیستم عامل اندروید


این بازی نسخه رایگان بازی پرهیجان و جنگی Tekken است. کاربر می تواند حرکت های بازی، میدان جنگ و حریف های خود را خودش بسازد و تعیین کند. 
Mushihimesama Bug Panic

(2.99 پوند)

سیستم عامل اندروید


این بازی دوست داشتنی را کمپانی ژاپنی Cave طراحی و عرضه کرده است و در آن پاداش و مجازات و سه سیستم کنترلی برای سبک بازی های مختلف برای کاربران وجود دارد. این بازی تفنگی است و شاید بتوان گفت یکی از دشوارترین بازی های گوشی موبایل است.

Ninja Village 

(2.99 پوند)

سیستم عامل اندروید


اگر به دنبال بازی های اعتیادآور برای اندروید می گردید، تقریبا همه بازی های شرکت ژاپنی Kairosoft در این کلاس قرار دارند. در این بازی کاربر نیروهای نینجا می سازد و آنها رابرای مبارزه به میدان می فرستد. حتی می تواند دهکده آنها را نیز به اقامتگاهی بسیار پررونق تبدیل کند.

Deep Dungeons of Doom

(رایگان)

سیستم عامل اندروید


این بازی اکشن قبلا برای کنسول مبتنی بر اندروید Ouya ساخته و منتشر شده بود و سپس برای iOS نیز طراحی شد. نسخه اندرویدی این بازی هیجانات بیشتری دارد و کاربر را در دخمه و زیرزمین های تاریک غرق در هیجان مبارزه می کند.

Sonic The Hedgehog

(2.36 پوند)

سیستم عامل اندروید


این بازی را قبلا در کنسول سگا دیده اید. جوجه تیغی آبی رنگی که بسیار پرسرعت در مراحل مختلف حرکت می کند و سکه می خورد. نسخه مخصوص سیستم عامل اندروید این بازی، در واقع دو اپیزود از سانیک 4، سانیک CD و  Sonic Jump است.

Kingdom Rush

(1.30 پوند)

سیستم عامل اندروید


سیستم عامل اندروید، بازی هایی که در دژ و قلعه روی دهند زیاد دارد اما  Kingdom Rush این تم را بیشتر در خود نشان می دهد. در این بازی تخیلی انواع نهنگ های آدم خوار، جن و پری و جادوگرهای زیادی وجود دارند. کاربر باید قلمرو پادشاهی خود را در مقابل 50 دشمن حفظ کند.

Gentlemen!

(1.99 پوند)

سیستم عامل اندروید


این بازی را «جنگ تن به تن دوران ویکتوریا» می نامند و دو نفره است. در این بازی هر کدام از شخصیت های مبارز، چاقو، بمب، نارنجک و حتی کبوتر به سمت یکدیگر پرتاب می کنند تا یکدیگر را بکشند. در واقع یک دوئل دونفره و مخصوص سیستم عامل اندروید است.

Pet Rescue Saga

(رایگان)

سیستم عامل اندروید


این بازی 72 مرحله معمایی با انواع حیوانات جالب دارد. این بازی بسیار مشابه بازی Candy Crush Saga است و کاربر می تواند آن را با نسخه فیس بوکی بازی نیز تطبیق دهد.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازی برای اندروید4

تبلیغات