آکاایران به نقل از برترین ها : در این مطلب که به صورت سریالی در چند بخش به شما ارایه خواهد شد، 50 تا از بهترین بازی های سیستم‎عامل اندروید را به شما معرفی می کنیم. این فهرستی است که گاردین منتشر کرده است و بر اساس آمار سال 2013 میلادی، یعنی سال جاری تهیه و تنظیم شده است.

اندروید برنامه نویس و توسعه دهنده نرم‌افزار بی‌شماری دارد که از سراسر دنیا برنامه و بازی های خود را در گوگل‌پلی به دوستداران و کاربران اندروید ارایه می دهند. 

با ما همراه باشید تا با 50 بازی برتر اندروید از سال 2013 میلادی به بالا آشنا شوید.

Ravensword: Shadowlands

(4.63 پوند)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


بازی های کمپانی Crescent Moon Games همیشه طرفداران و کاربران ویژه خود راداشته است و اکنون نیز با تولید بازی های Ravensword RPG برای گوشی های هوشمند موبایل، خود را بیشتر در دل کاربران جا کرده است. این بازی که شبیه Skyrim است هیجان و ترس را به گوشی های موبایل آورده است. در این بازی در دنیای خیالی می جنگید. 

Dropchord

(1.93 پوند)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


دوران اوج محبوبیت بازی هایی همچون Guitar Hero یا Rock Band در کنسول های بازی به پایان رسیده است اما بازی مشابه آنها در موبایل ها، جانی تازه یافته است. این بازی موسیقایی و خلاقانه است.

Tetris Blitz

(رایگان)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


محبوبیت زیاد بازی های Bejeweled Blitz، شرکت EA را بر آن داشت تا در طراحی و تولید بازی های رایگان و فکری بیشتر هزینه کند. این بازی نیز مراحل دو دقیقه ای معمایی دارد که کاربر را مدت ها اسیر خود می کند.

Pixel Defenders Puzzle

(1.39 پوند)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


بازی های فکری جزو محبوب ترین بازی ها هستند زیرا انسان از چالش و تلاش برای اثبات هوشمندی خود لذت می برد. این بازی نیز شامل پیکسل ها و شخصیت هایی است که کاربر باید شخصیت های قدرتمندتر از آنها بسازد و در این راه باید با دشمنان مبارزه کند.

Diner Dash

(رایگان)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


این بازی به عنوان مقام اول بازی های مدیریتی در دنیا انتخاب شده است. Diner Dash به زودی به سیستم‌عامل اندروید نیز می رسد و شامل نشستن، سرو غذا و سرویس دهی به مشتریان است تا گیمر انعام جمع کند. این بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


این بازی را کمپانی HandyGames منتشر کرده است و مربوط به جنگ جهانی دوم است. شما می توانید به عنوان سربازان آلمان یا روس بجنگید.

Ionage

(رایگان)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


Ionage یک بازی استراتژیک است و به طور اختصاصی برای اندروید طراحی شده است. این بازی باعث می شود تا کاربر ساعت ها مشغول باشد.

Real Boxing

(0.99 پوند)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


این بازی فقط برای موبایل طراحی شده است و بسیار هیجان انگیز است. این بازی 30 حالت جنگی، 20 باکسر و گرافیک بسیار عالی دارد. با پردازنده تگرا 3 این بازی واقعا لذت بخش است.

Pac-Man +Tournaments

(رایگان)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


این بازی یکی از مشهورترین شخصیت های بازی ها به عنوان Pac-Man را دارد و توسط شرکت Namco Bandai طراحی و عرضه شده است.

Toy Story: Smash It!

(0.64 پوند)

بهترین بازی های اندروید (3) - آکا


اگر بازی پرندگان خشمگین سه‌بعدی شود، پرنده ها جای خود را به Buzz Lightyear (شخصیت کارتونی داستان اسباب بازی ها) بدهند و خوک ها با موجودات فضایی جایگزین شوند: در واقع بازی  Toy Story: Smash It ساخته می شود. این بازی که توسط دیسنی توسعه یافته است حدود 60 قسمت دارد و در آن باز با موجودات فضایی می جنگد.

گردآوری کامپیوتر و تکنولوژی آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات