اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید!

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید!
,[categoriy]

آکاایران: فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید!

آکاایران: این روزها ویروس های کامپیوتری علاقه زیادی به مخفی کردن فایل های شخصی کاربر دارند! بسیاری از ویروس ها، فایل های روی فلش و هاردهای اکسترنال را مخفی می کنند؛ اما مشکل اصلی آن جاست که با راست کلیک کردن بر روی فایل های مخفی شده و رفتن به Properties آن ها، متوجه می شوید که قادر به برداشتن تیک گزینه ی Hidden نیستید!

به گزارش آکاایران: این اتفاق به خاطر این می افتد که ویروس، فایل ها را سیستمی می کند و به همین علت قادر به برداشتن تیک Hidden در حالت عادی نیستید. در این بخش آکا ایران روشی را به شما بازگو می کنیم که با یک کلیک بتوانید این فایل های سمج را از حالت مخفی خارج کنید.

,[categoriy]

برای این کار:

با فشردن کلیدهای ترکیبی Win+R وارد Run شده و در فیلد مربوطه عبارت notepad را وارد کرده و Enter بزنید.

در محیط Notepad متن زیر را عیناً کپی کنید:

@echo off
echo.
echo Created by www.TARFANDESTAN.com
echo.
echo.
echo Warning: DO NOT run this file in Windows drive !
pause
echo.
echo.
attrib -s -h *.* /s /D
echo Success !
echo.
pause
exit /B

حال از منوی File گزینه ی Save As را انتخاب کنید. در پنجره ی باز شده از قسمت Save as type گزینه All Files را انتخاب کنید و در فیلد File name نام فایل را با پسوند BAT ذخیره کنید. (مثلاً Tarfandestan.BAT)

 فایل BAT را به فلش دیسک یا هر پوشه دیگری در کامپیوتر که محتوی فایل های مخفی شده است منتقل کنید. با اجرای فایل BAT صفحه Command Prompt باز می شود. با فشردن هر کلیدی، عملیات شروع شده و در چند ثانیه تمام فایل های مخفی شده نمایان می شوند.

لازم به ذکر است که این فایل BAT قادر به نمایان کردن فایل های مخفی موجود در پوشه های فرعی (Sub Directory) نیز می باشد. لذا از قرار دادن و اجرای این فایل در شاخه اصلی درایوها پرهیز کنید زیرا موجب نمایان شدن همه ی فایل های مخفی شده در آن درایو می شود.

تذکر: فایل BAT را به هیچ وجه در درایوی که ویندوز در آن نصب شده است (معمولاًً C) اجرا نکنید.

 

برای دانستن آنکه چرا آنتی ویروس اورجینال باید در کامپیوتر نصب کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید :

چرا آنتی ویروس اورجینال باید در کامپیوتر نصب کنیم

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید! شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

علت مخفی شدن فایلها در فلش , ویروس هیدن کننده

فایل های مخفی شده توسط ویروس ها با یک کلیک نمایان کنید! گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات