آکاایران: Warning: strpos(): Empty needle in /home/asemooni/public_html/wp-includes/media.php on line 1088

 

در صورتی که از سرویس ایمیل Gmail استفاده می کنید، می توانید قابلیتی را فعال کنید تا پس از ارسال ایمیل نیز فرصتی برای بازگردانی ایمیل داشته باشید. در این ترفند به نحوه ی انجام این کار می پردازیم.
حتماً برای تان پیش آمده است که به هنگام ارسال یک ایمیل، پس از کلیک بر روی دکمه ی «ارسال» یادتان افتاده است که نکته ای را در هنگام نگارش ایمیل از قلم انداخته اید، اما دیگر کار از کار گذشته است و ایمیل ارسال شده است.

به گزارش آکاایران:  طبیعتاً راهی هم برای بازگردانی ایمیل پس از ارسال نیست.

اما در صورتی که از سرویس ایمیل Gmail استفاده می کنید، می توانید قابلیتی را فعال کنید تا پس از ارسال ایمیل نیز فرصتی برای بازگردانی ایمیل داشته باشید. در این ترفند به نحوه ی انجام این کار می پردازیم.
 
بدین منظور:

ابتدا وارد حساب ایمیل خود در Gmail شوید.

اکنون بر روی آیکن چرخ دنده کلیک کرده و Settings را انتخاب نمایید.

سپس به تب Labs بروید.

اکنون از قسمت Available Labs گزینه ی Undo Send را یافته و آن را بر روی Enable تنظیم کنید.

سپس بر روی دکمه ی Save Changes کلیک کرده و صبر کنید تا تا مجدد وارد Gmail شوید.

حالا در صورتی که اقدام به ارسال ایمیل کنید، پس از کلیک بر روی دکمه ی Send، خواهید دید که در کنار پیام Your message has been sent، عبارت Undo درج شده است که با کلیک بر روی آن از ارسال ایمیل جلوگیری می شود و مجدد به صفحه ی نگارش ایمیل بازخواهید گشت.

البته دقت کنید Undo تنها به مدت ۱۰ ثانیه بعد از کلیک بر روی دکمه ی Send نمایش داده می شود و بعد از ۱۰ ثانیه ناپدید می شود و دیگر بازگردانی ایمیل غیرممکن خواهد بود.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازگرداندن ایمیل های gmail ارسال شده

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات