loading...

چگونگی بازیابی مخاطبان حذف شده از GMAIL

آکاایران: چگونگی بازیابی مخاطبان حذف شده از GMAIL

آکاایران: آکا ایران : یکی از امکانات بسیار خوب سرویس Gmail، افزودن خودکار مخاطبان جدید به فهرست مخاطبان (Contacts) این سرویس است. به این ترتیب شما به اضافه کردن دستی مخاطبان به فهرست نیازی ندارید و اطلاعات مختلفی ازجمله نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، نشانی ایمیل و نشانی منزل را نیز براحتی می توانید مدیریت کنید.

به گزارش آکاایران: گاهی این قابلیت موجب افزودن افرادی به فهرست مخاطبان شما می شود که ممکن است تمایلی به انجام آن نداشته باشید.

در چنین شرایطی راحت ترین روش، حذف مخاطب موردنظر از فهرست است. انجام این کار نیز بسیار ساده است، اما احتمال دارد هنگام عملیات حذف یک مخاطب، مخاطب یا مخاطبان دیگری را نیز به اشتباه حذف کنید.

تابه حال این اشتباه برای شما اتفاق افتاده است؟ می دانید در این شرایط گوگل امکان بازیابی مخاطبان را در اختیار شما قرار می دهد؟

چنانچه به هر دلیلی فهرست مخاطبانتان در جیمیل با مشکل مواجه شد و قصد داشتید از گزینه بازیابی فهرست مخاطبان کمک بگیرید باید به روش زیر عمل کنید :

1- به محوطه کاربری خود در جیمیل وارد شده از بالا سمت چپ روی علامت پیکان کوچکی که کنار عبارت Gmail مشاهده می شود کلیک کرده و گزینه Contacts را انتخاب کنید.

چگونگی بازیابی مخاطبان حذف شده از GMAIL

2- از فهرست مخاطبان روی گزینه More کلیک کرده و در منوی به نمایش درآمده گزینه Restore contacts را انتخاب کنید.

چگونگی بازیابی مخاطبان حذف شده از GMAIL

3- اکنون این قابلیت را دارید تا فهرست مخاطبان خود را از بازه زمانی یک دقیقه تا 30 روز بازیابی کنید.

چگونگی بازیابی مخاطبان حذف شده از GMAIL

توجه :

با استفاده از این روش مخاطبان حذف شده، ترکیب شده و ویرایش شده براحتی بازیابی می شوند.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

برگرداندن شماره پاک شده از google contact , پاک کردن مخاطبین از جیمیل , بازیابی مخاطبین حذف شده , حذف مخاطبان جیمیل

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات